התמונות הראשונות של Galaxy Note 9, מכשיר הדגל הבא של סמסונג (Samsung), מראות שכנראה לא יהיה משהו חדש ממשי מתחת לשמש. לפחות לא בהיבט של העיצוב. מדובר בתמונות שהוכנו מתוכניות ייצור של המכשיר בידי המדליף [email protected] יחד עם [email protected], וההבדל היחיד שניתן להבחין בו הוא שוליים קצת דקיקים יותר למעלה ולמטה.

אבל מכל נקודת מבט אחרת, הוא נראה כמעט זהה ל-Galaxy Note 8 של השנה שעברה. התמונות הללו גם יכולות להוות סוג של אכזבה עבור אלו שציפו שבטלפון הזה סמסונג תציג חיישן טביעות אצבע מתחת למסך – היא לא. כפי שניתן לראות חיישן טביעות האצבע המרובע שוב ממוקם מאחור, רק שהפעם מתחת למצלמות. לפחות ניתן גם לראות שסמסונג כנראה החליטה להשאיר את חיבור ה-3.5 מ"מ לאוזניות.

גם מבחינת תצורה כנראה שהשינויים לא יהיו רבים. המסך של המכשיר יהיה באותו גודל של 6.3 אינץ' עם אותה רזולוציית +QHD, ואפילו הסוללה תהיה באותו נפח של 3,850 מילי-אמפר/שעה. המערכת על שבב כמובן תשתפר ותהיה Exynos 9810 או Snapdragon 845, בשיטת המעבד הכפול הרגילה של החברה. כן ידוע שהמכשיר גם יוצע הפעם עם 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה, וכן ייתכן שגם עם 512 גיגה-בייט זיכרון אחסון מובנה.

Galaxy Note 9 אמור להיות מוכרז באוגוסט.