למרות שדפדפן הפיירפוקס כבר אינו במקום השני, למוזילה יש סיבה לחגוג שכן בוצעו יותר משלושה מיליארד הורדות של תוספים לדפדפן. קו ההורדות נחצה כשמונה שנים לאחר ההשקה של גלריית התוספים הרשמית של הדפדפן וכשלוש שנים לאחר שהארגון התחיל לספק תוספים עבור הגרסאות של פיירפוקס שמיועדות לסמארטפונים.  במוזילה עשו העבודה טובה לרתום את הקהילה שכן חלק גדול מהתוספים הללו נכתבו על ידי מפתחים שאינם קשורים ישירות לארגון ועל פי הנתונים, יותר מ-25 אלף מפתחים מרחבי העולם תרמו תוספים לגלריה של מוזילה. כיום כוללת הגלריה גם יותר מ-150 אלף אוספים מיוחדים של תוספים שנוצרו על ידי משתמשים בדפדפן.

החברה פרסמה אינפוגרפיקה (בהמשך) שמתוכה עולה כי מ-85% מהגולשים בפיירפוקס משתמשים לפחות בתוסף אחד, כשהממוצע עבור כל משתמש עומד על כחמישה תוספים. התוספים הפופולריים ביותר הם כמובן חוסם הפרסומות AdBlock Plus, תוסף ניתוח האתרים Firebug, ותוסף ההורדות Video DownloadHelper. הקטגוריות הפעילות ביותר בין המשתמשים שמורידים תוספים הן פרטיות ואבטחה, כלי חיפוש, טיפול בסימניות וטיפול בערכות נושא.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.