למי שעדיין לא התעדכן כמו שצריך ותוהה לעצמו מה קורה בעולם של Far Cry 4, אין ספק שטריילר ההשקה יספר לכם על חלק מההפתעות שמחכות לכם. העולם של קרייט (Kyrat) מגוון כמעט עד אין קץ. רואים זאת יפה מאוד בטריילר החדש שעוסק בנקודות שמראות חלקים מהעולם של המשחק: השבטים, סוגי המשימות, סקילים, נשקים, רכבים, קו-אופ, מולטיפלייר ועוד.

המשחק יתרחש בהרי ההימלאיה ויציג נוף שונה לגמרי ממה שהכרנו מהמשחקים הקודמים. העלילה תתרחש באיזור הבדיוני Kryat שבהימלאיה, הנשלט על ידי אדם שהכתיר את עצמו למלך. בהתחשב בעובדה ש-Far Cry 3 היה אחד המשחקים המרהיבים ביותר של הדור הקודם בעיקר בזכות הנוף הטרופי היפהפה, אנחנו בטוחים שגם המשחק הבא בסדרה יציב רף חדש לבניית עולם פתוח קטן-יחסית אך מרהיב ביופיו.

לפי הדלפות קודמות, מדובר בשטח משחק גדול יחסית המחולק לשישה אזורים שונים – Himalayan, Coniferus, Larch, Mixed Forests, Quercus ו-Terai על פני שלושה איים מחוברים. המפה לא גדולה בהרבה מהמפה של Far Cry 3, אך אנחנו עדיין יכולים לצפות לכמות גדולה של משימות ראשיות, צדדיות, פעילויות כמו מרוצים וציד חיות אקזוטיות. כמו כן, המפה כולה תהיה פתוחה בפניכם ובפני שותפכם למצב ה-Co-Op של המשחק, בו תוכלו להשתתף ביחד בכל הפעילויות שמוצעות.

Far Cry 4 יגיע אלינו ב-18 בנובמבר עבור המחשב האישי, Xbox One, Xbox 360, Playstation 3 ו-Playstation 4.

קרא עוד:  אופרה הכריזה על Opera GX, הדפדפן הראשון לגיימרים

טריילר ההשקה

וידאו משחקיות

http://www.youtube.com/watch?v=R81xOMybdFg

פורסם לראשונה באתר Vgames