מודים במשחק Fallout 4

המשחק החדש בסדרת Fallout, שעומד לצאת לשוק בתחילת נובמבר, מעורר התעניינות רבה בעיקר בקרב חובבי הסדרה. עד כמה ההתעניינות רבה? אפשר ללמוד אולי משיתוף הפעולה בין Bethesda יצרנית המשחק לסניף הבריטי של בירות קרלסברג (Carelsberg) שהוליד את Fallout Beer. כן, נכון, בירה.

לפי החברות הבירה שואבת את העיצוב שלה מהסדרה כולה, אבל במיוחד מתעשיות Valut-Tec, זו שאחראית, כמו שכל חובב הסדרה יודע, לבניית מקלטי הענק כמו זה שממנו יוצא הגיבור של המשחק בכל פעם.

מדובר בבירה מסוג פילזנר בסגנון צ'כי ברמת אלכוהול של 4% בלבד, ואם אתם חושקים בה, תצטרכו להגיע לבריטניה כי היא נמכרת רק שם במחיר שמתאים לפריט אספנות: 29.99 ליש"ט תמורת תריסר בקבוקים.

זה לא פריט האספנות היחידי שהוצע עבור המשחק. Bethesda עצמה הציעה חבילת אספנות שכוללת את ה-Pip-Boy המפורסם שניתן באמת ללבישה על היד, וכן את המשחק עצמו בקופסת מתכת לאספנים.

כן הציעה החברה לאחרונה אוסף מלא של משחקי הסדרה שיצאו עד עתה, כולל המהדורה המורחבת של Fallout New Vegas, כשתקליטורי המשחק שמורים בתוך פצצה מיני-גרעינית שכמובן מופיעה במשחק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.