נראה שפייסבוק בוחנת אפשרות חדשה שתאפשר למשתמשים לשמור פרסומים מכל הסוגים בפייסבוק על מנת שיוכלו לצפות בהם במועד מאוחר יותר התאפשר שמירה למועד מאוחר יותר וצפויה להיות זמינה הן בפלטפורמת הניידים והן במחשב. את השימוש בשירות ניתן להפעיל ביישומים למכשירים הניידים על ידי לחיצה ארוכה על כל פרסום (הזנה) בפייסבוק, שתקפיץ חלון קטן עם כפתור "שמירה" (Save) ובמחשב, יתווסף כפתור שמירה לצד אפשרויות ה"לייק", הגב ושיתוף שקיימים מתחת לכל פרסום. הפרסומים השמורים יועברו אל תיקייה שנקראת "Saved" בסרגל הצדדי שבפייסבוק וימוקמו ככל הנראה מתחת ל"מועדפים".

הפרסומים השמורים הם פרטיים, כך שאם משתמש שמר פרסום של משתמש אחר, נגיד מרשימת החברים שלו, אותו משתמש לא יוכל לדעת מכך. כמו כן, אם משתמש שמר פרסום על ידי יישום פייסבוק לנייד הוא יהפוך לזמין גם במחשב ולהפך. התכונה החדשה לא הגיעה עדיין לכלל המשתמשים והיא טרם הוכרזה רשמית.

 

אין ספק שאפשרות זו תהיה מעולה עבור משתמשים שאין להם זמן או שאינם נמצאים בסביבה המתאימה לקריאת מאמר ארוך, לצפייה בתמונות או בסרטוני וידאו. גם משתמשים עם פיד ארוך שמגיע מהרבה חברים ודפים שיהיו מעוניינים למיין את הפרסומים למה שמעניין אותם ימצאו תכונה זו שימושית מאד. בינתיים מדובר ביכולת שככל הנראה מוגבלת בקנה המידה שלה, ומהרשת החברתית לא נמסר מתי הוא יגיע לכל המשתמשים, אך אנו מקווים שפייסבוק תשיק אותו בקרוב. (מקור)