עיצוב הטיימליין בפרופיל האישי בפייסבוק ובעמודים לא נתפס כתוספת אהודה במיוחד. שני טורים המציגים על ציר הזמן את הסטטוסים שלנו, שיתופים, תמונות ועוד, כששניהם מציגים את כלל הסטטוסים שלנו באופן שווה. השינוי בעיצוב נתפס בעיניי רבים מהגולשים כמשהו מסורבל ולא נוח, ודרש מאיתנו להסתכל לשני הטורים ול”תזז” את העיניים ימינה ושמאלה.

התלונות כך נראה, הגיעו גם להנהלת פייסבוק ולפי הדיווח של Inside Facebook, בחברה בוחנים עיצוב חדש לציר הזמן אשר חולק באופן כזה שהטור השמאלי רחב יותר ובו מוצגים רק הסטטוסים האחרונים שלנו, מבלי הצורך לחפש אותם בשני הטורים. בתמונה למעלה ניתן לראות כי הטור הימיני יהיה צר יותר אך ארוך יותר, ושם יהיו מרוכזים רשימת חברים, פעילויות אחרונות ועוד, וכשהוא יסתיים הוא יישאר ריק, כך בעת הגלילה בציר הזמן, נוכל להתרכז רק בטור אחד של הסטטוסים בו בזמן.

העיצוב החדש הגיע למספר משתמשים מוגבל וכי החברה בוחנת את השינויים והתגובות של המשתמשים ובפייסבוק אומרים שכרגע רק אחוזים בודדים מהמשתמשים יכולים לראות את ציר הזמן החדש. אנחנו ממתינים בקוצר רוח.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.