בגל ההכרזות של אפל (Apple) בחודש שעבר היא ציינה כי המסנג’ר של פייסבוק (Facebook Messenger) יגיע ל-Apple Watch הרץ על watchOS 2. הלילה, האפליקציה הושקה בחנות ה-App Store ומאפשרת למשתמשים לקבל התראות, להגיב לשיחות, לשלוח סטיקרים, לייק, הודעות קוליות והכל ממסך השעון.

בנוסף, העדכון החדש מוסיף תמיכה ב-Spotlight Search על גבי האייפון או אייפד, כלומר יהיה ניתן לבצע חיפוש בתוך ההודעות, אנשי קשר ועוד בלי לפתוח את האפליקציה. מלבד זאת, ישנה תמיכה בעבודה במקביל (multitasking) המאפשר לעבוד עם המסג’ר במסך מפוצל, כך ניתן להריץ שתי אפליקציות אחת ליד השנייה. זה נתמך כידוע, רק על גבי מכשירי האייפד השונים המריצים את גרסה iOS 9.

המסנג’ר זמין כבר כעת להורדה ואם אתם בעלי Apple Watch יש להפעיל את האפליקציה בשעון תחת הגדרות השעון ב-My Watch < Messenger, זאת לאחר שתעדכנו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.