נינטנדו (Nindendo) ערכה היום (ג') את אירוע הפתיחה שלה לכנס המשחקים E3 2019 שנערך בלוס-אנג'לס עם שלל הכרזות על משחקים חדשים שמגיעים לקונסולת ה-Switch כמו The Witcher 3, No More Heroes 3 לצד Super Smash Bros. Ultimate ו-The Legend of Zelda. זו הרשימה המלאה.

The Witcher 3 Complete Edition

המשחק הפופולרי The Witcher 3 הוכרז רשמית כי הוא יגיע לקונסלה הניידת בהמשך השנה. עם זאת באירוע ההדגמה נראית בהחלט פחות טובה מהגרסה לקונסולות האחרות, אבל לא בטוח שזה ישנה יותר מידי כשיהיה אפשר לשחק את המשחק בכל מקום.

Super Smash Bros. Ultimate x Dragon Quest

דמות ה-DLC הבאה הוכרזה עבור Super Smash Bros. Ultimate והיא לא אחרת מאשר הלומינארי מ-Dragon Quest XI! אבל זה לא הכל: הצבעים האחרים של הדמות הם בעצם הגיבורים האחרים של משחקי Dragon Quest לדורותיהם. המשחק יהיה זמין לרכישה והורדה בקיץ.

The Legend of Zelda: Link's Awakening

קידמון חדש וחמוד המציג עוד קצת מהרימייק של המשחק והוא נראה מסקרן במיוחד. המשחק יאפשר לנו להילחם כלינק אבל גם לדוג ולבצע פעולות אחרות כמו ליצור מבוכים משלבים שנוכל להשיג בזמן המשחק. המשחק גם קיבל תאריך יציאה רשמי: ה-20 בספטמבר השנה.

Luigi's Mansion 3

המשחק שם את השחקן במלון רדוף רוחות סבוך ומסקרן עם רוחות משעשעות ומפחידות כאחד. המשחק יוסיף יכולות שונות כמו Slam שיאפשר להפיל דלתות ויכיל מצב משחק של עד שמונה שחקנים ביחד. Luigi's Mansion 3 יגיע לקונסולה השנה.

The Dark Crystals

שיתוף פעולה בין Nintendo ל-Netflix מביא את העולם של Dark Crystal לקונסולת ה-Switch עם Dark Crystal: Age of Resistance Tactics, משחק טקטיקה שמביא את העולם של הבובות של Henson לעולם הגיימינג. המשחק יגיע בהמשך השנה.

Breath of the Wild 2

עוד הכרזה מעניינת של נינטנדו על משחק המשך ל-The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Trials of Mana

Trails of Mana (או Secret of Mana 3) יצא בתחילת 2020, כש-Square Enix מתכננת גם להביא את כל שלושת משחקי Secret of Mana האחרים לקונסולה במסגרת "Collection of Mana". האוסף יהיה זמין עוד היום לקנייה בחנות הדיגיטלית של נינטנדו.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

קידמון חדש למשחק השלישי בסדרת Marvel Ultimate Alliance ומציג עוד דמויות חדשות שאפשר לשחק איתם כמו Ghost Rider ו-Electra, בנוסף לדמויות המוכרות של הנוקמים והאקס-מן. המשחק יושק ב-19 ביולי ויקבל גם חבילת הרחבה שתכיל דמויות נוספות מהעולמות של Marvel.

Mario & Sonic at the Tokyo Olympic

קידמון למשחק האולימפיאדה החדש בכיכובם של מריו וסוניק יצא והוא מציג את המשחקים השונים שאפשר יהיה לשחק בזמן האולימפיאדה. המשחק גם רמז על האפשרות של משחק במצב של 8-bit. המשחק יגיע לחנויות בנובמבר השנה.

Animal Crossing: New Horizons

הצצה ראשונה למשחק ה-Animal Crossing החדש שמתרחש על אי בודד בו השחקן יתיישב, ידוג, יחפור ויעביר שעות. לפי הסרטון זה נראה שהמשחק יאפשר משחק עם עוד חברים על האי. למרות הציפיות, Animal Crossing לא יושק ב-2019 כמתוכנן אלא יידחה למרץ 2020.

פורסם לראשונה באתר Vgames