אריקסון קוראת למפתחים ישראליים להשתתף בתחרות השנתית – Ericsson Application Awards. השנה התחרות בסימן "יישומים לחברת הרשת" –  Applications for Networked Society. מטרת התחרות היא לקדם חדשנות במגוון סביבות, מקומות, מצבים וכו', כמו גם לחבר אנשים, עצמים ומקומות ולהעצים את בני האדם והחברה. "חברת הרשת" (Networked Society) הינה החזון של אריקסון השואף לשלב ניידות, פס רחב, מחשוב ענן, יישומים ושירותים לתועלת אזרחי העולם.

התחרות גלובלית ופתוחה לסטודנטים ולארגונים קטנים ובינוניים (פחות מ-100 עובדים). בתחרות שתי קטגוריות: אחת לסטודנטים ואחת לחברות. לפרטים נוספים ניתן לעיין בחוקים ובתנאים ובהתניות.

את היישום יש לפתח על גבי פלטפורמת אנדרואיד – על ההתקן (native) או ברשת (web) שמתאים לנושא התחרות ועושה שימוש לפחות בממשק תכנות יישומים (API) אחד של Ericsson Labs  (כגון איתור המיקום של ההתקן הנייד, המרת טקסט לדיבור, וכו').

אלון ברמן, מנכ"ל אריקסון ישראל: "התחרות היא הזדמנות למפתחים להגיע לחשיפה בעולם הטלקום, סיכוי להגיע ללקוחות דרך ערוצי ההפצה של אריקסון וסיכוי לזכות בפרס כספי של 15,000€"

פרסים

אלו הפרסים עבור כל קטגוריה (סטודנטים וחברות):
מקום ראשון: 15,000€ וטלפונים של סוני-אריקסון
מקום שני: 10,000€ וטלפונים של סוני-אריקסון
מקום שלישי: 5,000€
מקומות רביעי וחמישי: תעודות הוקרה.

 הפרסים יחולקו באופן שווה בין חברי הצוות הרשומים. אריקסון תתקשר עם הצוותים הזוכים בכדי להבטיח את תשלום הפרס. שמות הזוכים יפורסמו בלינק: http://www.ericssonapplicationawards.com/overview

קרא עוד:  בעקבות הביקורת: TikTok מוסיפה אפשרות להגבלת תכנים וזמן השימוש

מועדי הגשה

1 בפברואר 2012: תאריך אחרון לרישום צוות

28 בפברואר 2011: תאריך אחרון להגשת יישום

1 במרץ 2012: הערכת ההצעות שהוגשו

16 במרץ 2012 הכרזת העולים לחצי הגמר (חמשת הטובים ביותר) בכל קטגוריה

20 במרץ 2012: הערכה כוללת של ההצעות שהגיעו לחצי הגמר

25 באפריל 2012: הכרזת הצוותים העולים לגמר (השניים הטובים ביותר) בכל קטגוריה

שמות הזוכים במקומות הראשון והשני בכל קטגוריה יוכרזו בטקס תחרות היישומים של אריקסון במאי 2012.

פרטים לגבי השלבים מפורסמים ב: www.ericssonapplicationawards.com

תהליך ההערכה

בשלב ההערכה הראשון תיבחר רשימת הצוותים העולים לחצי הגמר, חמישה בכל קטגוריה. שלב ההערכה השני של ההצעות שעלו לחצי הגמר יתבצע בעזרת 1,000 איש מ-4-5 ארצות בעולם ובסופו ייבחרו הצוותים העולים לגמר, השניים הטובים ביותר בכל קטגוריה. שלב ההערכה השלישי יתבצע בטקס התחרות על ידי חבר שופטים (פאנל של מומחים) אשר יבחרו את המנצחים.

אמות המידה להערכה

היישומים המוגשים יוערכו על פי אמות המידה הבאות:

  • היישום מבוסס על Ericsson Labs API אחד לפחות
  • מתאים לנושא "יישומים לחברה המרושתת"
  • אבטיפוס פועל של היישום
  • פיתרון חדשני
  • פוטנציאל עסקי

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.