אפסון (Epson) הציגה מדפסות חדשות המיועדות למשפחות, סטודנטים ומשתמשים במשרדים קטנים הזקוקים למדפסות לא יקרות, אמינות, המפגינות עלויות הדפסה נמוכות ותפעול נטול מטרדים L382, ו-L386. מערכת מיכלי הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה מבטלת את הצורך במחסניות דיו, ומשחררת את המשתמשים מהצורך לקנות ולהחליף מחסניות דיו. במקום זאת, מדפסות ITS מגיעות עם ערכה מלאה של בקבוקי דיו + בקבוקי דיו שחור נוספים, המאפשרים למשתמש להדפיס עד 13000 דפים בשחור ועד 6500 דפים בצבע, ולקבל עלות נמוכה מאוד לדף.

השימוש היומיומי במדפסות ITS נטול מאמץ ואמין, כאשר הדפסות איכותיות מופקות בזריזות הודות למהירות הדפסת ISO של 10 דפים לדקה. גם המילוי והמילוי מחדש של מיכל דיו פשוט לביצוע כיוון שבקבוקי הדיו של Epson מעוצבים עם פיה שמונעת טפטוף ומתויגים בצורה ברורה. מדפסות  ה- ITS מגיעות גם עם אחריות היצרן לשנה אחת או 30000 דפים, כדי להעניק שלוות נפש נוספת.

‎לדברי דוביק דביר, מנהל תחום ההדפסה ב- Epson ישראל: "מדפסות ה- ITS שלנו מעניקות פתרון פנטסטי להדפסה בנפח גבוה. הן בנויות ספציפית כדי להעניק עלות אולטרה נמוכה לדף, אולם חשוב מכך, הן גם עקביות ואמינות. יש לנו כבר היצע מוצרים רחב, ואין ספק שתוספות עדכניות אלה, עם מהירות הדפסה גבוהות והדפסת פוטו ללא שוליים, ימצאו חן וישכנעו לקוחות רבים עוד יותר".

המחיר: L382 – 949 שקלים וה- L386  – 1099 שקלים (כוללת יכולות תקשורת Wi-Fi).

קרא עוד:  לא עוזר כלום: Windows 7 לא תעלם עוד הרבה זמן

*הודעה לעיתונות