עבור המשחקנים (גיימרים) ביניכם, במיוחד המושבעים שמחפשים כל הזמן חוויות חדשות וגם השלמה של חוויות ישנות, ההצטרפות של אפיק (Epic) לרשימת חנויות המשחקים המקוונות תעשה רק טוב. כבר למדתם לצפות למשחקי חינם מהחנויות הקיימות, מ-GOG ועד Humble Store, ובאפיק הבינו מייד שכדי למשוך שחקנים לחנות החדשה שלהם – וכדי להתחיל לבנות בסיס לתחרות אמיתית מול Steam – גם הם צריכים לעשות את זה.

אז בכל שבועיים, לפחות בינתיים, מבטיחים בחנות משחק בחינם. אולי אי אפשר לצפות למשחקי AAA, אבל פה ושם כנראה שתוכלו לתפוס משחק שכדאי להשקיע בו.

כך או כך המשחק הנוכחי שמוצע בחינם, עד ה-4 באפריל, הוא Oxenfree. מדובר במשחק הרפתקאות ואימה שמוגש בגרפיקה שבדרך כלל מתאימה למשחקי פלטפורמות, אבל בנימה ייחודית, ועם כל האלמנטים של משחקי הרפתקה קלאסיים. הסיפור מתנהל באי בשם אדוארדס בו יש בסיס צבאי נטוש, ומתברר שהוא מהווה כיום נקודת מיקוד בה העבר האפל של האי מנסה לחזור לעידן הנוכחי שלנו.

לחצו כאן להורדת המשחק, וכמובן שאתם צריכים להיות רשומים לחנות כדי לעשות זאת.

ודרך אגב, המשחק הבא שיוצע ב-Epic Store בחינם אחרי Oxenfree הוא משחק הרפתקאות וחידות נוסף בשם The Witness שמציע אווירה שונה לחלוטין. הוא יהיה זמין החל ב-4 באפריל.