גם יצרנית הטלפונים אלפון (Elephone) נכנסה לתחום מצלמות האקסטרים עם "Explorer", המצלמת באיכות של 4K ונמכרת במחיר נמוך של 90 דולרים בלבד. בדומה ל-SJCAM או Xiaomi Yi, המצלמה של אלפון מנסה להתחרות ביצרנית הגדולה GoPro המובילה את התחום.

המצלמה ELE CAM Explorer מציעה יכולת צילום וידאו עם עדשה רחבה של 170 מעלות וחסינות למים עד לעומק של 30 מטר באמצעות כיסוי מתאים. היא כוללת מספר מצבי צילום, מה שיאפשר לכמעט כל משתמש למצוא את ההגדרות המתאימות לו: אלו החובבים הילוכים איטיים, ייהנו מצילום HD במהירות של 120 פריימים לשנייה, בזמן שאחרים יוכלו לצלם ב-4K במהירות של 15 פריימים לשנייה או ב-2K במהירות של 30 פריימים לשנייה. קיימת גם אפשרות לצלם ב-Full HD במהירות של עד 60 פריימים לשנייה.

בנוסף לצילום הוידאו, המצלמה תומכת גם בצילום תמונות סטילס בעזרת חיישן של 16 מגה-פיקסל. את כל התמונות שנצלם בעזרת העדשה הרחבה של המצלמה (170 מעלות), נוכל לשמור על גבי כרטיס זיכרון מסוג SDHC של עד 64 ג'יגה-בייט.

Elephone ELE CAM Explorer black

מבין מצלמות האקסטרים הזולות, אלפון Explorer היא בין הראשונות להציע מסך בנוי בגודל של 2 אינץ' שיאפשר לנו לשלוט בהגדרות המצלמה ולצפות בצילומים שזה עתה צילמנו וכן באמצעות קישוריות ה-WiFi, ניתן גם לשלוט מרחוק דרך מכשירי iOS ואנדרואיד עם אפליקציה מותאמת. יש לה סוללת 900 מיליאמפר והחברה מציעה אבזור רב, אולם בניגוד ל-GoPro, אין צורך במתאם מיוחד כדי לחבר אותה לחצובה.

מחיר המצלמה עומד על כ-89.99 דולרים והיא זמינה לרכישה באתרים מעבר לים (GeekBuying, GearBest). עוד מידע באתר החברה.