פרסי EISA

ארגון EISA הינו ארגון המורכב מנציגי 50 המגזינים הטובים בעולם ומפרסם בכל שנה את המוצרים הטובים ביותר בכל קטגוריה מתחומי המדיה וסאונד. מה שאותנו עניין הוא הדו"ח לשנת 2009 ובו מוצגים המכשירים הסלולרים הטובים ביותר. ולהלן הזוכים…

טלפון המצלמה הטוב ביותר לשנת 2009 הוא ה- Samsung i8910, המוכר בשם Omnia HD, וזאת כנגד כל הציפיות כי מכשיר הפיקסון 12 של סמסונג יזכה בתור הנכסף. הנימוק של השופטים היה כי מצלמת 8MP עם רזולוצית צילום וידיאו של 720p ו- 24fps, הספיקו להם כדי לנעוץ את המסמר האחרון להכתרת המכשיר. גם מסך המגע AMOLED בגודל של 3.7 אינץ' ורזולוציה של 360×640 צויינה לטובה והעניק את חווית הצילום הטובה ביותר מבין כל המכשירים שניתן למצוא כיום.

טלפון המולטימדיה הטוב ביותר לשנת 2009 הוא ה- Sony Ericsson W995. הנימוק לבחירה של EISA היה כי היא אינה בוחנת רק את השילוב בין יכולות המולטימדיה ואת התכונות המתקדמות במכשיר, אלא גם את הערך הכספי שלו והאהדה כלפיו בפני הציבור. כל אלה ביחד עם השמע הנהדר של המכשיר הצליחו להביא לחברת סוני אריקסון את התואר הנכסף ולהראות כי גם במצבה הלא ברור היא מייצרת טלפונים מצויינים.

טלפון העסקים הטוב ביותר לשנת 2009 הוא ה- E75, אותו בדקנו בעצמנו ואכן ניתן להבין את ההחלטה הכל כך נכונה של השופטים. נכון שגם בשנת 2009 ה-E71 המשיך לשלוט בעולם בקטגוריה העסקית, אך עם כניסתו של ה- E75, חלה ירידה ומעבר ל- E75 המספק תכנון הנדסי מעולה, מענה לכל צרכי התקשרות העסקיים, מקלדת גדולה, איכות בנייה טובה וחיי סוללה ארוכים. כל המאפיינים הללו גרמו לאיגוד לבחור בו כמכשיר העסקי הטוב בעולם לשנת 2009.

הקטגוריה החשובה מכל היא בחירת ה-Smartphone לשנת 2009. באופן מפתיע (או שלא), הוא ה- iPhone,  מהדגם המהיר iPhone 3Gs. הטענה לבחירה היא כי למרות כל אותם ה"רוצחים" (iPhone Killer) שהושקו עד היום, לא צלחה אף חברה לפזר את העדר שמעריץ את המכשיר לכל דורותיו. לא נמצא עוד מכשיר יותר ידידותי ופשוט למשתמש מאשר ה-iPhone, הגורם למשתמש להתחבר אליו מהשניה הראשונה ומעמיד אותו בראש רשמית המכשירים האהובים בעולם לשנת 2009.

קרא עוד:  יוצאת לקרב? שאומי תציג את Mi Mix 4, את Mi 9S וגם MIUI 11 ב-24 בספטמבר

בנוסף לאותם התארים, חילק האיגוד תואר חדש והוא הטלפון הירוק לשנת 2009 שזכה בו ה- LG KM900 Arena המורכב מחומרים ידידותיים לסביבה, שניתן למחזר החל מהאריזה ועד המכשיר עצמו.

כמובן שישנם גם כאלה שמתנגדים להחלטת האיגוד ולחלק מן המכשירים הנבחרים כאשר ה- iPhone קיבל את רוב תשומת הלב. הטענה הרווחת היא, כי ניתן למצוא מכשירים חכמים הרבה יותר עם פונקציות רבות וטובות לא פחות. עוד נטען כי ה- iPhone מיועד יותר לצעירים שבנינו ולא לכל פלחי השוק כמו שמכשיר Smartphone אמור להיות (מקור).
מה אתם אומרים על החלטות האגודה?