באתר DxOmark, המתמחה בבדיקות ביצועים ואיכות הצילום למצלמות המותקנות במכשירי טלפון חכם, עודכן לאחרונה המבחן בשתי קטגוריות שהופכות לחשובות יותר ויותר: צילום במצב המותאם במיוחד לשעות החשכה, וצילום באמצעות עדשה רחבה במיוחד (Ultra Wide). מתברר כי הנתונים החדשים גרמו לטבלה להשתנות ויש מובילים חדשים.

ב-DxOmark עשו מבחנים חדשים לחלק מהדגמים ברשימה שלהם ובשל כך עומד ציונו של ה-Note 10 Plus 5G של סמסונג (Samsung) על 117 (לעומת 113 קודם לכן) בהצטיינות בזכות מצב הלילה והמצלמה הרחבה, מה שמציב אותו במקום הראשון. במקום השני עלתה סמסונג שוב עם S10 5G שאותו הוא חולק עם P30 Pro של וואווי, זאת לאחר תוספת של ארבע נקודות.

הטלפון המוביל בצילום לילה לפי הבדיקה החדשה הוא שוב ה-Note 10 של סמסונג, אשר חולק ציון זהה עם Galaxy S10 וגם P30 Pro. ה-Honor 20 Pro וה-Mate 20 Pro קיבלו שניהם ציון 53 במבחן צילום הלילה, ואילו הפיקסל 3 (Pixel) של גוגל (Google), שנחשב דווקא כמכשיר פורץ דרך בתחום בזכות תכונת ה-Night Sight, מגיע רק למקום השישי עם ציון 49. דגם ה-iPhone הקודם, ה-XS Max, מסתפק במקום העשירי עם 37 נקודות.

באשר לצילומים באמצעות עדשה רחבה, הדגם המוביל בשוק לפי DxOmark הוא ה-Note 10 Plus עם 42 נקודות, ולאחריו ה-S10 (עם 40 נקודות), ה-Xperia 1 של סוני (Sony) עם 38 נקודות, ה-Z6 Pro של לנובו (Lenovo) עם 35 נקודות, וה-Mate 20 Pro עם 34 נקודות.

קרא עוד:  קוואלקום הכריזה על שלושה מעבדי Snapdragon חדשים לשוק הבינוני עד הנמוך

מעתה והלאה כל מכשיר חדש הנבחן ב-DxOmark צפוי לזכות בציוני צילום לילה ועדשה רחבה (בהנחה שהמכשיר תומך בתכונות אלו).

עוד על Galaxy Note 10 Plus בביקורת המלאה