חברת Duracell Powermat, מבית פאוורמט הישראלית הכריזה היום על הדור הבא של מוצרי הטענה אלחוטיים. החברה הציגה את מערכת ה-24 שעות של Duracell Powermat ומדובר בשלושה מוצרים אשר מספקים יחדיו פתרון כולל המאפשר ליהנות מהסמארטפון מבלי לחשוש לחיי הסוללה.

הערכה כוללת משטח טעינה מעוצב: המשמש כספק הכוח האלחוטי, נרתיק הטענה העוטף את הסמארטפון ומאפשר לו להיטען אלחוטית על ידי משטח ה-Powermat ובו בזמן גם מגן על המכשיר כך שהוא יכול להחליף את הנרתיקים הקיימים שבשימוש בעלי הסמארטפונים. החלק השלישי בערכה הוא גם החשוב ביותר, זהו סוללת גיבוי אלחוטית המאפשר להטעין את הנייד בכל שעה ומשמשת כמטען אישי נייד ומספקת טעינה מלאה בכל מקום. הסוללה קטנת ממדים ומאפשרת נשיאה  בארנק או בתיק ומגיעה עם יציאת מיקרו-USB וחיבור למכשירי Apple השונים.

"הסמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד משגרת יומנו העסקית והאישית; הם עתירי טכנולוגיה ושימושיים יותר מתמיד אך בה בעת הם מתרוקנים מהר מאי פעם. הגדלת המסכים, הכנסת 4G ושימושים נוספים רק יחריפו את הבעיה. עם 24 Hour Power System  של Duracell Powermat, המשתמשים יכולים לנצל את יכולות הסמארטפונים שלהם במלואן במשך כל היום מבלי לחשוש לחיי הסוללה", אמר היום  רון רבינוביץ', מנכ"ל  החברה.

חברת Duracell Powermat הולכת לפרוס בעיר ניו-יורק עמדות טעינה אלחוטית במקומות ציבוריים כחלק מקמפיין Wireless Power Nation. כך יוכלו המבקרים להטעין את מכשירם במקומות, כך מספר חברות כבר החלו להטמיע את המטענים כחלק מהשירות שאותו יספקו ללקוחות. כמו כן, הראפר והמפיק ג'יי זי השותף בחברה, החל בפריסת נקודות טעינה אלחוטיות  בברקליס סנטר שבבעלותו.

קרא עוד:  הדור השלישי של DJI Osmo Mobile עוד יותר קומפקטי וזול

ערכת הטעינה החלה להימכר היום בארה"ב, ומחירה תעמוד על $99.99 כאשר כל נרתיק טעינה יימכר תמורת $34.99. לישראל המוצר מיועד להגיע רק בשנה הבאה.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.