האינטגרציה בין כל מוצרי אפל השונים היא אחד מהיתרונות הבולטים ביותר שממנו נהנים כל אלה שמכורים לתפוח, ועכשיו אפליקציה חדשה מאפשרת להם לעשות את זה בצורה טובה יותר – וחסכונית בנפח גלישה.

Duet Display, פיתוח חדש של כמה מתכנתי אפל לשעבר, יאפשר לכם להרחיב את מסך המקבוק או ה-iMac ישירות אל מסך האייפד או האייפון שלכם ולמעשה להמשיך לעבוד על המחשב דרך האייפד, אולי אפילו מבלי להשתמש במסך שלו בכלל. החידוש הגדול הוא שבעוד פונקציות כמו AirDrop, שמציעות את אותו הדבר, מצריכות חיבור לרשת סלולרית או אלחוטית כדי לאפשר תעבורת נתונים, דואט דיספליי משתמשת אך ורק בכבל הטעינה (עם מחבר ה-Lightning או 30 הפינים הישן) כדי לאפשר את ההרחבה.

האפליקציה, מאפשרת להשתמש במסך הרטינה של האייפד או האייפון כדי לעבוד על מחשבים שאינם מצויידים במסכי מגע, ומשתמשים שכבר התנסו בה טוענים שחווית השימוש היא חלקה במיוחד וללא "תקיעות". יחד עם זאת, שיעתוק התצוגה גוזל לא מעט חיי סוללה משני המכשירים, אם כי ניתן באמצעות האפליקציה להקטין את הרזולוציה ואת קצב הריענון בשני המסכים כדי לחסוך באנרגיה.

כל שצריך לעשות הוא להתקין את גירסת הדסקטופ של האפליקציה במק (בחינם), להתקין את האפליקציה על האייפד, האייפון או האייפד טאץ' (14.99 דולר) ולחבר את השניים באמצעות הכבל. האפליקציה זמינה למכשירי iOS שרצים על גירסת 6 ומעלה ולמכשירי OSX בגירסת 10.9 ומעלה.