לאחרונה אנו עדים לגל מסוים של הכרזות על מכשירים קשיחים, ודוג'י (Doogee) הקטנה יחסית מצטרפת לחגיגה הזו עם Doogee S60. המכשיר החדש הזה מציע תמיכה בתקן IP68 – כלומר, חסינות לאבק ויכולת לצלול בתוך מים לעומק של עד מטר וחצי למשך עד כ-30 דקות, והוא מכוסה גם במעטפת הגנתית שמיוצרת מחומר בולם זעזועים, ובעיצוב חד הזוויות, הגדול והמסורבל משהו שמציעים גם מכשירים אחרים בתחום הזה.

המסך של Doogee S60 הוא בגודל 5.2 אינץ' ומציע רזולוציית FHD וכן כיסוי הגנה של Gorilla Glass 5. המערכת-על-שבב היא ה-Helio P25 של מדיה-טק (MediaTek) עם שמונה ליבות שארבע המהירות יכולות לרוץ בתדר מרבי של 2.5 ג'יגה-הרץ. יש גם 6 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה, 64 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה ויש גם אנדרואיד 7.0 בסביבה וחיישן טביעות אצבע מאחור.

גם המצלמה הראשית של Doogee S60 אינה קוטלת קנים. היא מציעה חיישן IMX230 של סוני בגודל של 21 מגה-פיקסל ועם מבזק LED כפול, ייצוב תמונה וכן יכולת זיהוי תנועה.

סוללת המכשיר היא ענקית בכל קנה מידה ומציעהנפח עבודה של 5,580 מילי-אמפר/שעה. נכון שלא מדובר בסוללה הגדולה ביותר בשוק, ויודע זאת כל מי שמכיר את אוקיטל (Oukitel), אבל עדיין מכובד ביותר במיוחד לאור המעטפת הקשיחה של המכשיר הזה שגם כך מוסיפה לא מעט משקל. היא תומכת ב-OTG וכן בטעינה מהירה יחסית באמצעות מטען 2 אמפר/12 וולט.

קרא עוד:  באג השיקה את JBL Flip 5 עם עמידות למים וסוללה ל-12 שעות

מחיר עדיין אין, וכאן תוכלו למצוא תיאור מלא.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.