דוגי (Doogee) מנסה בכוח, כך נראה, להפתיע את שוק הטלפונים מחדש כל כמה חודשים. לאחר שהציגה את Doogee V באופן רשמי, אך עדיין לא ממש התחילה למכור אותו בפועל, היא כבר נמצאת בדרך אל עוד עידן חדש בדמות Doogee V Plus בו לא רק חיישן טביעות האצבע יהיה מתחת למסך, אלא גם המצלמה הקדמית.

לפי ההערכות מדובר בטלפון שאמור להגיע אל השוק רק בסוף 2018 ואפילו תחילת 2019, אבל אין ספק שמדובר בקונספט שכבר מתחיל להיות ממש מעניין, ויותר חשוב: גם מאפשר באמת מסך נקי לחלוטין. כן, זה גם אומר שהחברה מתכוונת להיפטר מהמגרעת כדי לנסות להשיג, על יחס היבט של 19:9, יחס מסך לגוף של 95% לפחות.

אבל זה לא רק מסך נקי באמת, זה גם הגדלה משמעותית של שטח החישה של טביעת האצבע. לפי החברה כל המחצית התחתונה של המסך תהיה אזור שמיועד לזיהוי טביעת האצבע, ולא משנה ממש היכן המשתמשים יניחו אותה בדיוק.

עכשיו רק צריך לראות אם מקונספט זה יהפוך למציאות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.