דוג'י (Doogee) הפתיעה כששחררה סרטון המציג קונספט עבור מכשיר טלפון חכם שיציע תצוגת מסך מלא נקייה לחלוטין, ללא מסגרת כלל, מכל ארבעת הצדדים.

המכשיר החדש שהציגה החברה, שלדבריה כבר נמצא בפיתוח, לא מוותר על המצלמה הקדמית, ואפילו לא מחבר אוזניות. אלו מסתתרים למעשה מאחורי המסך  וכדי להציג אותם, רק בעת שרוצים לדוגמה להשתמש במצלמת הסלפי, מחליקים את המסך מעט מטה כדי לחשוף אותן מאחור.

למעשה המכשיר מורכב משני חלקים בסגנון סליידר: המסך שאותו מזיזים, והגב שמכיל את הסוללה, חיבור ההטענה, וכאמור גם את המצלמה הקדמית והמבזק שלה.

מעבר לסרטון הזה לא סיפקה דוג'י פרטים נוספים, אך כפי שאפשר לראות היא לא מתכוונת לוותר על זוג מצלמות מאחור ועל חיישן טביעות האצבע שכבר הפך לסטנדרד בכל המכשירים כיום. מעניין גם יהיה לראות אם חברות אחרות ינסו להציע טלפונים דומים.

דרך אגב, השימוש במנגנון החלקה של המסך אינו חדש, אבל עד היום זה היה מקובל במכשירים שהציעו מקלדת פיזית שהסתתרה עד שרצו להשתמש בה בפועל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.