עיצוב המסך הגולש, או המסכים ללא שוליים, מתחיל להגיע גם לשוק הביניים ואפילו לא הנמוך. דוג'י (Doogee), עברה שבדרך כלל מוכרת מכשירים זולים לפחות באופן יחסי, הציגה בתערוכת Global Resources Show שנסגרה בסוף השבוע בסין את Doogee MIX שכן, אפילו לוקח את השם המפורש מ-MIX של שאומי (Xiaomi) ומציג שלושה צדדים בלי שוליים לחלוטין, כשהחלק התחתון של המכשיר מכיל כפתור בית פיזי יחיד.

עם זאת, בחברה מציינים שה-MIX שלהם הוא שילוב של המילים MIni maX ולא MIX ישירות. בכל זאת ברמת המחיר אי אפשר בכלל לטעות, ה-MIX של דוג'י אמור להיות מכשיר שעלותו לא תעלה על 200 דולר.

ומה מקבלים תמורת הסכום? מסך AMOLED בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD שמסתיר את המערכת על שבב Helio P25 של מדיה-טק (MediaTek) עם שמונה ליבות במהירות 2.5 ג'יגה-הרץ לכל היותר ועם השבב הגרפי Mali-T880 בגרסת 4 ליבות. המכשיר יגיע עם גרסת 4 או 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ועם זיכרון אחסון שיעמוד על 64 או 128 ג'יגה-בייט, כשבכל מקרה ניתן יהיה להרחיב את זיכרון האחסון עד 256 ג'יגה-בייט לכל היותר.

מקדימה יש מצלמת 5 מגה-פיקסל אבל מאחורה יש כבר צמד מצלמות, אחת עם חיישן 16 מגה-פיקסל והאחרת עם 8 מגה-פיקסל. יש גם סוללת 3,500 מילי-אמפר/שעה ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 7.0 היישר מהקופסה. המכשיר שהוצג בתערוכה התגאה בגב כחול, אבל ייתכנו צבעים נוספים. מועד ההשקה לא פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.