עם ספקולציות סביב השעונים החכמים לאחרונה, זה רק היה עניין של זמן עד אשר גם גוגל תצטרף לשמועות.  The Financial Times מדווחים כי גוגל עובדת על שעון חכם וכי החליטה שצוות האנדרואיד הוא זה שיעבוד על הפרויקט ולא צוות של Google X אשר פיתח את משקפי Google Glass, מה שמרמז כי גוגל מייחסת לעניין רצינות רבה ומעוניינת להוציא מוצר צרכני עובד.

ייתכן כי גוגל מעוניינת להוציא מערכת הפעלה מבוססת אנדרואיד המיועדת במיוחד לתחום השעונים החכמים שנראה כי הוא הולך ומתחמם. רק השבוע אישרה סמסונג כי היא אכן עובדת על שעון שככל הנראה יכונה Galaxy Altius כפי שדלף בחודש שעבר, וגם דיווחים על כך שאפל מפתחת גרסה ייעודית ל-iOS ושעון חכם בשיתוף עם אינטל.

גוגל וודאי רואה כי שוק השעונים הולך להתפתח בקרוב, ומעוניינת להיות בחזית עם מערכת הפעלה משל עצמה, כך שכל יצרן חומרה יוכל לשלב אותה במוצר בדומה למערכת האנדרואיד. לגוגל גם לא חסר יכולות ייצור לאחר שרכשה את מוטורולה, אשר היא גם זו שככל הנראה תייצר את ה–Phone X.

ברשת גם מזכירים כי גוגל רשמה פטנט בשנת 2011 המשתמש במסך כפול הנפתח בפליפ אשר ישמש לצפות דרכו במידע בזמן אמת בטכנולוגיית מציאות רבודה. כך נוכל לדוגמה לכוון את השעון לעבר מוצר בסופר ולקבל עליו מידע כמו מחיר. לא בטוח שיש קשר בין הדברים אבל עכשיו קצת יותר מתחברים

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.