חברת Dell חושפת את המחשבים החדשים שלה מסדרת Wyse, המבוססים על מערכות Windows 10 IoT Enterprise. עוד חשפה החברה עדכונים לתוכנית הווירטואליזציה שלה, vWorkspace, המאפשרת למנהלי IT לתכנן, לפרוס ולהריץ וירטואליזציה של שולחנות עבודה בקלות רבה מתמיד. הפתרונות החדשים שעליהם הכריזה החברה מספקים גמישות נוספת לארגונים המבקשים לפרוס תשתית שולחנות עבודה וירטואליים מבוססת Microsoft Azure, ומספקים לעובדי ידע נקודות קצה מאובטחות וחזקות שאינן פוגעות בביצועים או בפרודוקטיביות.

מוצרים מסדרת Wyse זמינים היום עם Windows 10 IoT Enterprise

מוצרים מסדרת מחשבי Wyse כבר מוכרים היום בשוק הודות לתועלת הרבה ולחוויית המשתמש המצוינת שמעניקים לעובדי ידע ולמשתמשים מקצועיים, תוך שמירה על האבטחה, ולאפשרויות הניהול הקלות והתאימות למגוון פתרונות וירטואליזציה של שולחנות עבודה. ענפים הנתונים לרגולציה הדוקה כמו ענף הקמעונאות, הבריאות, מוסדות ממשלתיים, פיננסיים והשכלה יודעים שווירטואליזציה של שולחנות עבודה היא המפתח לאבטחה והגנה על מידע קריטי תוך שמירה על הפרודוקטיביות של עובדים בכל מקום.

Dell הכריזה על השקתם של מחשבי סדרת 7490-Z90Q10 ו-5490-D90Q10 עם Windows 10 IoT Enterprise. מדובר במוצרים המתאפיינים באבטחה, מדרגיות גבוהה וחוויית משתמש משובחת שבין יתרונותיהם ותכונותיהם אפשר למצוא:

  • ביצועים גבוהים: ה-Wyse 7490-Z90Q10 ו-5490-D90Q10 נושאים בתוכם את מעבדי AMD G-Series המצוידים בארבע ליבות ומאפשרים אתחול מהיר, ביצועים חלקים ופרודוקטיביות מלאה במגוון רחב של שימושים וסביבות.
  • אבטחה: הגנה מפני איומי אבטחה חדשים, כולל עמידות מתקדמת בפני תוכנות זדוניות, עם תכונות כמו Trusted Platform Module (TPM), הצפנת כונן של BitLocker, אתחול מאובטח ו-Windows Defender.
  • ניהול גמיש: ניהול מותאם בהיקפו למקרי שימוש שונים, ממחשבים הנמצאים באתר עם שרת קבצים המנוהל ללא התערבות ידנית, תוכנת Wyse Device Manager (WDM), או Microsoft System Center Configuration Manager (SCCM). ניהול פשוט ומדרגי הנע בין מספר קטן ועד עשרות אלפי מחשבי לקוח.
קרא עוד:  בעקבות החרם: וואווי החלה למכור מחשבים מבוססי לינוקס

תשתית דסקטופים וירטואליים מבוססת Microsoft Azure עם תוכנת Wyse vWorkspace 8.6

תוכנת הווירטואליזציה של שולחנות עבודה, Wyse vWorkspace, מאפשרת לספקי שירותים פריסה והרצה של דסקטופים וירטואליים. vWorkspace 8.6 תומכת בפלטפורמות Microsoft Hyper-V ו-Azure, כמו גם במכונות וירטואליות מבוססות Windows 10.  התוכנה תורמת לצמצום של עד 67% ליום בעלויות האירוח של יישומי Windows רחוקים על Microsoft Azure. ספקי שירותים יכולים להפעיל, לכבות ולנהל חיבורים של שולחנות עבודה רחוקים ב-Microsoft Azure על מנת לצמצם את העלויות הנובעות מהפעלת חיבורים שאין בהם שימוש בתוך הענן הציבורי. עוד ניתן להריץ את vWorkspace גם מ-Azure Marketplace כדי להאיץ את תחילת העבודה עם התוכנה.

תוכנת Wyse vWorkspace 8.6 מהווה חלק מרכזי בפתרון המקיף של Dell לווירטואליזציה של שולחנות עבודה במרכזי נתונים, Dell Appliance for Wyse – vWorkspace, שעליו הכריזה מוקדם יותר השנה. מדובר בפתרון מקיף המספק וירטואליזציה חסכונית ויעילה של דסקטופים ויישומי Windows ומאפשר ניהול קל ללא צורך בצוות ייעודי או בייעוץ מקצועי.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.