דל (Dell) הודיעה אתמול על תחילת המכירה של דגמי 2019 של המותגים דל ו-Alienware, שהוכרזו בתערוכת CES לפני כשלושה שבועות.

הדגמים המסקרנים במיוחד הם כמובן Area 51m של Alienware, הניידים הראשונים אי פעם המאפשרים פתיחה ושדרוג עצמאי של רכיבים על ידי הרוכשים ודחיסה של רכיבי מחשב שולחני לתוך מארז נייד – אך דווקא אלה לא נמצאים עדיין ברשימת הדגמים שניתן להזמין בישראל.

עם זאת, המחשב השולחני החדש בסדרת Area 51m, המציע מבנה משולש, מעבדי דור 8 או 9 של אינטל, אחסון בנפח עד טרה-בייט SSD פלוס 2 טרה דיסק רגיל, כרטיסי מסך מסדרת GeForce 10xx ו-16 עד 64 גיגה זיכרון, כן מתחיל להימכר בישראל על ידי המשווקים.

בנוסף, יגיעו לכאן דגמי הלפטופים החדשים בסדרות Alienware 15, Alienware M15, Alienware 17 ו-Alienware M17, המציעים מעבדי דור 8 של אינטל ומאיצים מסדרת GeForce 10xx.

Image result for Alienware M17

גם סדרת הלפטופים של Dell לגיימרים, הכוללת את דגמי G3, G5 ו-G7 – שבניגוד למה שניתן לשער לא מגיעים בגדלי 13, 15 ו-17 אינץ', אלא רק 15 ו-17 אינץ', עם מעבדי דור שמיני של אינטל, מאיצים מסדרות GeForce 10xx או 20xx (בדגמי 5 ו-7 היקרים בעלי מסכי 17 אינץ'), אחסון SSD או היברידי, חיי סוללה ארוכים ומשקל נמוך יחסית למחשבי גיימינג, ניתנים לרכישה בארץ.

חוץ ממחשבים, הכריזה Dell על מגוון מסכים חדשים שגם הם מיועדים בעיקר לגיימרים, ומגיעים בגדלים בין 22 ל-34 אינץ', עם קצב ריענון עד 165 הרץ בדגמים היקרים יותר ועם זוויות צפייה של 170 מעלות לרוחב ו-160 מעלות לגובה.

קרא עוד:  יום שישי השחור: גרסת המשחקים
https://www.youtube.com/watch?v=3Kt37MTI4xU

החברה הסבירה שהתמקדותה דווקא בגיימינג באה על רקע ההאטה בשוק המחשבים הכללי, בניגוד לשוק הגיימינג שבו מחליפים מחשבים בתדירות גבוהה יותר (פעם בשנתיים לעומת פעם בשלוש שנים ומעלה בשאר השוק) ובמחיר גבוה יותר, תוך הסתמכות על תחום ה-eSports הצומח, שעומד להפוך לראשונה לענף אולימפי ביפן, שמפרנס המוני גיימרים ברחבי העולם ומחלק פרסים בשווי מיליוני דולרים למצטיינים.