חברת Dell חושפת קו מוצרים עוצמתי חדש מסדרת Alienware, לציון 20 שנה למותג. סדרת Alienware מציעה פתרונות לגיימרים המחפשים חוויות משופרות המשלבות גיימינג ומציאות מדומה.

לדברי פרנק אזור (Frank Azor), מנכ"ל Alienware ו-XPS ב- Dell: "Dell מציעה כיום את ההיצע הרחב ביותר של מערכות תואמות VR ופתרונות גיימינג ברזולוצית K12. החזון שהנחה אותנו כשיסדנו את החברה לפני שני עשורים עדיין מנחה אותנו היום בתכנון מערכות מחשב לגיימרים ולחובבי VR ולצרכיהם המשתנים".

מחשבים שולחניים מדגםAlienware Aurora

מחשבי Alienware Aurora החדשים קטנים יותר ועם זאת בעלי עוצמה וביצועים גבוהים. בהשוואה לדגם מהדור הקודם, מחשב זה מתגאה בגרפיקה יעודית ופוטנציאל המהרה OC)), והוא מצויד בדור האחרון של כרטיסי NVIDIA GeForce, המותאמים לרזולוצית מסך של 4K או אפילו 12K. הוא מפגין ביצועים משופרים עם מעבדי אינטל המתקדמים ביותר, הזמינים עם קירור נוזלי, ומצויד בזכרון בעל יכולת המהרה, משולב עם Kingston Fury X, שמהירותו 2400 MHz. מחשב חדשני זה כולל שילדה חדשה וקלה לתפעול להחלפת רכיבים פשוטה ללא כלים וכן 3-5 חריצים להתקני איחסון מידע. חידושים אלה ואחרים מצטרפים לקו מוצרי תוכנה חזקים הכוללים תאורה מותאמת עם AlienFX ויכולת שליטה מלאה עם Alienware Command Center. בין אם מדובר בגיימינג ברזולוציות גבוהות או בחווית מציאות מדומה אופטימלית, הדגם החדש של Aurora הוא האחרון מבין שורה של מוצרים מובילים המפגינים עיצוב ותכנון חדשניים התפורים במיוחד לגיימרים.

קרא עוד:  אסוס הכריזה על מחשבים ניידים עוצמתיים עם Quadro RTX 6000

מחשב שולחני קומפקטי מדגם Alienware Alpha

דגם חדש זה הציג את מערכת הגיימינג המושלמת הרצה על Windows ומתאימה לכל חלל; מסיבות רשת מעולם לא היו קלות יותר עם הביצועים וההגדרות המינימליים שמצריך מחשב קומפקטי זה. העיצוב הקומפקטי מגיע עם יחידת עיבוד גרפי מסוג NVIDIA GeForce GTX 960 ועם 4GB של זכרון GDDR5 החושף ביצועים טובים יותר בשיעור של  60% ביחס לדור הקודם. הוא ניתן לשילוב עם האופציה הגרפית החדשה Radeon של חברת AMD ובכך להשיג קצב הצגת תמונות משופר ברזולוציות גבוהות יותר ובהגדרות טובות יותר. משיקולים עתידיים וכדי לקבל ביצועים ברמה תואמת VR וגיימינג 4K, מחשב חדש זה תואם כעת למגבר Alienware Graphics.

ניתן למצוא רבים מעדכונים אלה בגרסה החדשה של  Alienware Steam Machine למשתמשים המבקשים להנות מחווית קונסולה הניתנת על ידי  Valve SteamOSועל ידי בקר Steam.

מחשב שולחני Alienware Area-51

המחשב הנערץ של כל הזמנים, Area-51, מצויד מעכשיו במעבד החדש של אינטל Core i7 (הידוע גם בשמו Broadwell-e) המכיל 6-10 ליבות, וכן בטכנולוגיה הגרפית העכשווית של NVIDIA GeForce (הידועה גם בשמה Pascal). לדברי אינטל, מעבד Core i7 מעניק ביצועים מהירים יותר בשיעור של עד 35% וכאשר הוא משולב עם הטכנולוגיה הגרפית החדשה של NVIDIA הוא מציב סף חדש בסביבה מרובת משימות ובישומים של מציאות מדומה. העיצוב האיקוני המשולש מדגים את העוצמה של מערכת Alienware, התומכת בכמות של עד שלושה כרטיסים גרפיים באורך מלא וברוחב כפול, בלוחות צד הניתנים להסרה בקלות, גישה נוחה ליציאות המחשב ולידיות נשיאה, וכן מערכת ניהול חום מיטבית. המחשב אידאלי לגיימרים ולחובבי מציאות מדומה, אך היא גם הפלטפורמה הנבחרת לכל משתמש המבקש לקבל ביצועים עליונים.

קרא עוד:  לנובו הכריזה על מוצרי המחשוב הצרכני שתציג ב-IFA 2019

מחשב נייד Alienware 13 OLED

המחשב מדגם Alienware 13 OLED, שהוצג לראשונה לפני חמישה חודשים בתערוכת CES, נחשב למחשב הנייד הראשון בעולם המציע תצוגת OLED מהפכנית שתוכננה בשותפות עם סמסונג. מספר גדל והולך של משתמשים מאמצים את הגרפיקה בטכנולוגית OLED בבחירת טלויזיות וטלפונים חכמים, המצוידת בפיקסלים בהפעלה עצמית, הכבים לחלוטין כדי להשיג צבע שחור מוחלט ליצירת ניגודיות גבוהה. מסך המגע של Alienware 13 OLED מציע יחס ניגודיות אסטרונומי של 1:100,000 המעניק בנוסף עוצמת צבע גבוהה. עם זמן תגובה מהיר, של 1 מ"ש בדרך כלל, גיימרים מקבלים איכות תצוגה שלא היתה אפשרית בעבר עם מסכי LCD. התאימות למגבר Alienware Graphics מאפשרת ביצועים משדרגים עכשיו ובעתיד, וחוויה צפיה איכותית.