העדכון האחרון של רום ה-CyanogenMod 11 הגיע אמש עם מספר לא קטן של חידושים ותיקוני באגים. גרסת ה-M9 של CM11 משוחררת תחת סדרת העדכונים החודשית (M-Builds) אשר לרוב מאגדת את כל השחרורים היומיים של הרום ונחשבת כיום לגרסה היציבה ביותר שיש, אם כי זה עדיין לא פוסל את האפשרות לבאגים כאלו ואחרים וכפי שהכריזו בצוות הפיתוח בעבר, לא יהיו יותר גרסאות “יציבות”.

כחלק מהשינויים והתיקונים, M9 מוסיף תמיכה במכשירי ה-Xperia Z2, גם הטלפון וגם הטאבלט, וכן תמיכה במכשיר ה-HTC One M8 ואלו מצטרפים ל-48 המכשירים הנתמכים. הגרסה מביאה גם אפשרות להדלקה אוטומטית של המכשיר במקרה שהוא נמצא בכיס המכנס או בתיק על ידי שימוש בחיישן הקרבה, הקשה כפול לכיבוי כאשר משתמשים באפשרות ה-Keyguard במסך הנעילה.

שינויים נוספים קשורים בעיקר לתיקונים כמו בתוספת ההתראות Heads Up, ביישום המייל בעת שמירת קבצים מצורפים ועוד. את הרום ניתן להוריד מאתר הפיתוח או לצפות ברשימת השינויים המלאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.