אף שמרבית המכשירים שצפויים לקבל את אנדרואיד 5.0 טרם זכו לעדכן לגרסה החדשה, נראה כי לוליפופ (Lollipop) מכילה מספר באגים ובעיות קריטיות, ובמיוחד עבור מכשירי ה-Nexus 5.

עיקרם של הדברים, כפי שפורסמו בפורום המפתחים של גוגל (Google), מתארים תמונת מצב בהם המכשיר מתקשה להתחבר לרשתות אלחוטיות לא מוכרות למרות הקלדת סיסמה נכונה. בנוסף, כך טוענים המפתחים, המכשיר גם אינו מתחבר לעיתים לרשתות אלחוטיות מוכרות אליהן התחבר מספר פעמים בעבר. חשוב לציין כי לפי שעה עיקר התלונות מקורן במכשיר ה-Nexus 5 שהושק אשתקד. אחד המפתחים תיאר את הסיטואציה בפרוטרוט: Nexus 5, המריץ את הגרסה החדשה עם מספר מהדורה LPX13D, התחבר לרשת אלחוטית ושמר כך שהיא הפכה לרשת מוכרת. עם זאת, כעבור מספר ימים כאשר ניסה להתחבר שוב, היא נשכחה. ולא רק זאת בלבד, כאשר ניסה המפתח להסיר את הרשת האלחוטית מרשימת הרשתות המוכרות, ולהתחבר אליה בשנית באמצעות הזנת סיסמה, לא הצליח המכשיר להתחבר.

שרשורי התלונות בפורום המפתחים של גוגל החל לפני כחודש ימים, ב-17.10, מיד לאחר שחרור המהדורה הסגורה הראשונית של הגרסה ונראה כי עד היום, 15.11, טרם אותר הגורם לתקלה.

כאמור מדובר במהדורה (Build) מספר LRX201 שהיא למעשה הגרסה הרשמית של החברה שתשוחרר לקהל הרחב, כך שסביר להניח שהתלונות יתגברו עם שחרורה למכשירים נוספים בקרוב. בחברת גוגל עצמה בחרו שלא להגיב לדברים לפי שעה, למעט מספר מפתחים שציינו כי "הבעיה תועבר ותטופל בהקדם האפשרי".