קומיוניקייט היא חברת סטארט-אפ צעירה שפיתחה אפליקציה לוח מודעות מבוססות מיקום – מעין גרסה מודרנית למודעות הנייר התלויות בכל מיני מקומות בעיר. האפליקציה מאפשרת לכם לראות את מה שקורה סביבכם ולתקשר עם אנשים  באיזור מבלי לדאוג לפרטיותכם. עם קומיוניקייט תוכלו לראות מה האנשים באותו הרחוב או השכונה מציעים, מחפשים ועל מה הם מדברים.

הפעילו את קומיוניקייט וכנסו לפארק העפיפונים הגדול בעולם! בפארק זה, לכל מי שיש משהו להודיע לאנשים סביבו יכול בקלות להעיף עפיפון כדי שמשתמשים אחרים בסביבה יוכלו לראות. לחיצה על אחד מהעפיפונים תציג פרטים נוספים אודות העפיפון כגון תיאור, תמונה ומיקום ואפשרות ליצור קשר או להשאיר תגובה.  התחברו לקהילה המקומית וגלו אנשים חדשים, משפחות, פעילויות, מפגשים ועוד. הציעו או מצאו נותני שירות באיזור – צריכים עזרה עם המחשב? בייביסטיר לילד? עם קומיוניקייט תוכלו למצוא עזרה בנושאים האלו בדרך מהירה וקלה. יש בידיכם מוצר שאתם רוצים למכור או למסור? שגרו עפיפון ותוך זמן קצר תוכלו לקבל הצעות.

האפליקציה תהיה זמינה להורדה למכשירי אייפון/אייפוד טאץ’ ומאוחר יותר גם לאנדרואיד. להורדה.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.