סוני אריקסון כבר הביאה את עולם הגיימינג לאנדרואיד עם ה-Xperia Play, וסוני תשיק בקרוב את ה-PlayStation Vita, אך מה יקרה אם נשלב את שני המכשירים יחדיו? נקבל את המוצר הסיני הבא.

מכשיר ה-Yinlips Smart Game Player, מדגם YDPG18 לוקח את הרעיון העיצובי מהקונסולה הניידת של סוני ומשלב זאת עם מכשיר אנדרואיד נייד עם שם לא ממש אטרקטיבי. הוא צפוי להגיע עם מגוון משחקים רטרו וותיקים ואמולטורים ל-Gameboy Advance, N64 ו-PlayStation One וגם גישה למארקט (לפחות כך אנחנו מקווים) להורדת משחקים נוספים. אין לו כל חנות משחקים משלו ולכן לנו לא ברור כיצד הכפתורים שבצידי המסך יותאמו לעבודה בכל המשחקים החדישים.

מבחינת המפרט, היצרן מבטיח תמיכה בניגון והצגת HD מלא לניגון סרטים ומדיה יחד עם יציאת HDMI לחיבור למסך חיצוני כך שמעבד ה-Cortex A9 1.2GHz שעליו הוא מבוסס אמור גם לקיים. מסך המגע של המכשיר הוא בגודל 5 אינצ’ ברזולוציה 800×480 ועוד הוא מכיל זיכרון 512MB RAM, מצלמה 5 מגה פיקסל וחיישני תנועה המותאמים למשחקי שליטה בתנועה שיופעלו על המכשיר. Yinlips לא החליטה עדיין האם המכשיר יגיע עם אנדרואיד 2.2 או 2.3, וגם את המחיר היא לא פרסמה, אבל את זה אנחנו נשאיר זאת לכם לנחש ולהחליט כמה הייתם מוכנים לשלם על המכשיר הלא כל כך מוגדל הזה של Yinlips. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.