מחבר ה-Chromecast של גוגל (Google) מאפשר להזרים מדיה כמו סרטוני וידאו, תמונות ומוזיקה מהמכשיר הנייד או המחשב ישירות אל מסך הטלוויזיה הגדול. החוליה החלשה עם מחברים כדוגמת ה-Chromecast היא איכות ורציפות החיבור, שכן רוב משתמשי המחבר של גוגל יעידו כי לא פעם הנגן נוטה 'לגמגם' בניגון של סרטונים באבחנה גבוהה, זאת בשל העובדה כי החיבור מתבצע באמצעות WiFi בלבד.

כמו כן,  המחבר תומך ברשתות בתדר 2.4 ג'יגה-הרץ בלבד ולא ברשתות בתדר 5 ג'יגה-הרץ. הבעיה היא שרצועת התדרים של 2.4 ג'יגה-הרץ נוטה להיות עמוסה במספר רב של רשתות, במיוחד בבתים משותפים, דבר המשפיע באופן ישיר על הביצועים.

לאלו המעוניינים בחיבור יציב יותר, גוגל החלה למכור בחנות המקוונת מתאם חוטי עבור מחבר ה-Chromecast. המתאם שעלותו 15 דולר בלבד מתחבר אל כניסת ה-microUSB של המחבר וכולל כניסה לכבל רשת המאפשר להתחבר באופן חוטי וישיר אל הנתב הביתי או המודם.

המתאם החוטי זמין לרכישה בחנות האמריקאית בלבד וכרגע לא יודע מתי יוצע למכירה בשווקים נוספים. כמו-כן כרגע לא ניתן לרכוש את המתאם כלל שכן זה אזל מהמלאי שעות ספרות לאחר שמכירותו החלה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.