משתמשי 'כרום' (Chrome) ב-iOS יוכלו לנווט עם פחות לחיצות ויותר החלקות. העדכון האחרון לדפדפן של 'גוגל' (Google) מביא עמו את היכולת לנווט לדף הקודם או לדף הבא על-ידי מחווה של החלקה של האצבע מקצה המסך לימין או לשמאל. בכך הוא מיישר קו מבחינת חווית השימוש עם 'ספארי' (Safari), הדפדפן המובנה של אפל (Apple).

עד כה החלקה של האצבע מקצה המסך אפשרה לנווט בין הלשוניות השונות, אך עם הגרסה החדשה גוגל תשנה את ההתנהגות. לדברי החברה מדובר בתגובה למשוב של המשתמשים. המחווה החדשה מצטרפת לאפשרויות לרענן את הדף, לפתוח לשונית חדשה או לסגור את הלשונית הנוכחית על-ידי גרירה של המסך מטה. מחוות אלו צורפו לדפדפן בעדכון שבוצע באפריל. משתמשים שלא מעוניינים להשתמש במחוות של החלקה על-גבי המסך עדיין יכולים להשתמש בכפתור הניווט הממוקמים לצד שורת הכתובת או כפתור הרענון הממוקם בתפריט. העדכון לדפדפן זמין באופן מדורג ויהיה ניתן להורדה מה-AppStore.

(תמונה: Cnet)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.