כרום (Chrome), דפדפן האינטרנט של גוגל, עשה דרכו גם אל מכשירי האנדרואיד של החברה ולמרות שהוא יעיל וזריז, כרגע עדיין חסרות לו מספר אפשרויות שיוכלו להפוך אותו לדפדפן המוצלח ביותר על מערכת ההפעלה – אך כמו בגרסה השולחנית בגוגל דואגים לעדן אותו מדי כמה שבועות.

לגרסאת הבטא העדכנית של הדפדפן, נוספה אפשרות חדשה לדפדפן (שלדעתנו הייתה אמורה להיות שם מאז ומתמיד) והיא אפשרות לגלישה במסך מלא, כעת כאשר האתר נטען ומתחילים בדפדוף מטה לאורך הדף – שורת הכותרת מוסתרת באופן אוטומטי ומפנה את מקומה לטובת תוכן נוסף. ניתן בקלות להחזיר את שורת הכתובת על-ידי משיכה מטה של המסך. בנוסף, משתמשי כרום על מחשבי לוח קיבלו את האפשרות לצפות בדפים האחרונים על-ידי לחיצה ארוכה על כפתור ה'אחורה' (Back) שעל-גבי שורת הניווט.

יכולות אלו נוספו לאפשרות שהתווספה בגרסת הבטא הקודמת והיא האפשרות לצמצום כמות המידע הנצרכת על-ידי הדפדפן על-ידי דחיסתו בשרת מרוחק של גוגל, בדומה ליכולות שקיימות בדפדפן 'אופרה'. את גרסאת הבטא ניתן להוריד מחנות ה'גוגל פליי סטור', רק יש לשים לב כי מדובר בהפצת בטא ולא בגרסה הרגילה, כך שהפיצ'ר עתיד להגיע גם אליה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.