יצרנית הטלפונים הסינית LeTV הכריזה על שלושה טלפונים חדשים ומדובר בטלפונים הראשונים שמוכרזים עם חיבור ה-USB החדש, USB Type-C שמאפשר לחבר לטלפון את כבל המטען ואו העברת הנתונים בכל כיוון. מעבר לכך מדובר בטלפונים שאמנם מתומחרים במחירים שמיועדים לשוק הביניים, אך מציגים תצורה מתקדמת למדי שכוללת מעטפת שמיוצרת בעיקרה מאלומיניום בעיצוב ייחודי ומתקדם.

טלפון הדגל החדש של החברה יהיה ה-Le Max שמצויד במסך 6.33 אינץ' ברזולוציית QHD. מכשיר זה מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 810 של קוואלקום (Qualcomm), שמונה ליבות 64 ביט במהירות 2 ג'יגה-הרץ, ומצויד בלא פחות מ-4 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-64/128 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. הוא מציע בנוסף מצלמה אחורית עם חיישן 21 מגה-פיקסלים ומייצב תמונה אופטי, חיישן טביעת אצבע המבוסס על נגיעה, תמיכה בשני סימים LTE וכן סוללה בנפח מרשים של 3500 מילי-אמפר/שעה. כן מוצעת תמיכה בתקן התצוגה WirelessHD המחיר טרם פורסם.

LE1Pro
ה-Le 1 Pro הוא בגדול גרסה מוקטנת של ה-Max וזה אומר מסך בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית QHD, מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסלים עם מייצב תמונה אופטי, זיכרון אחסון של 32/64 ג'יגה-בייט וסוללת 3000 מילי-אמפר/שעה. כמו כן הוא אינו מצויד בחיישן טביעת אצבע ולא בטכנולוגיית ה-Wireless HD. המחיר הצפוי הוא כ-400 דולר.

LE1
האחרון ברשימה הוא ה-Le 1 שמצייד במסך 5.5 אינץ' ברזולוציית FHD, מערכת על שבב Helio X10 של מדיה-טק (MediaTek), שמונה ליבות 64 ביט במהירות 2.2 ג'יגה-הרץ, זיכרון העבודה יהיה 3 ג'יגה-בייט, זיכרון האחסון 16/32/64 ג'יגה-בייט. המצלמה האחורית זהה לזו של ה-Le 1 Pro וכן הסוללה. בנוסף, לעומת האחרים, הוא מציע גוף פלסטיק מלא. המחיר הצפוי כ-240 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.