אחרי שמועות רבות אודות המשחק השנתי בסדרת Call of Duty, אמש (ה') הכריזה המפתחת Infinity Ward והמפיצה Activision על המשחק הבא בסדרה: Call of Duty: Modern Warfare.

השנה, Infinity Ward בחרה להמשיך את סדרת Modern Warfare שעצרה בשנת 2011, אך המשחק לא נקרא Modern Warfare 4 אלא פשוט Modern Warfare.

המשחק החדש לא ימשיך בקו של Call of Duty: Black Ops 4 (שהוכח כמוצלח), אלא ידבוק בקו המקורי של משחקי העבר בסדרת Modern Warfare: קמפיין לשחקן יחיד, ריבוי משתתפים ומשימות משותפות (co-op), מה שמשאיר את מצב הבאטל רויאל והזומבים בחוץ.

ב-Activision מבטיחים שמצב המשחק לשחקן יחיד יביא "קמפיין אינטנסיבי וטעון רגשית שמאיר על השינויים בטבעה של המלחמה המודרנית", ושעלינו לצפות לסיפור מותח ומעורר מחשבה, שכולל משימות באירופה ובמזרח התיכון. פרט למידע על הקמפיין, אין הרבה מידע על מצב ריבוי המשתתפים או על משימות המשותפות, אך סביר להניח שאלו ייחשפו כבר בימים הקרובים.

המשחק האחרון של Infinity Ward הוא Call of Duty: Infinite Warfare, שהיה אחד המשחקים הפחות אהודים בסדרה, אך נראה כי בסטודיו למדו את הלקח ובחרו לזנוח את המשחקיות העתידנית ולתת דגש על לוחמה מודרנית.

בנוסף לכך, בחברה הגדילו לעשות והקשיבו לשחקנים בשני נושאים מהותיים: Call of Duty: Modern Warfare לא יכלול Season Pass, כך שכל המפות וההרחבות שישוחררו בשלב מאוחר יותר יהיו זמינות לכל השחקנים בחינם; בנוסף, המשחק יתמוך ב-Cross-Play, כך ששחקני המחשב, Xbox ו-PlayStation יוכלו לשחק יחד.

קרא עוד:  סקירה: ADATA HD770G - כונן נייד קשוח לגיימרים

על אף השמועות, לא דובר בהכרזה על הגרסה המחודשת ל-Call of Duty: Modern Warfare 2 שהייתה אמורה להיחשף גם כן, אם כי ייתכן ונשמע עליה בתערוכת E3 שהולכת ומתקרבת. Call of Duty: Modern Warfare יגיע ב-25 באוקטובר למחשב האישי, Xbox One ו-PlayStation 4, וניתן להזמין אותו כעת על כל גרסאותיו.