חברת Brother, מהמובילות בשוק המדפסות בעולם, השיקה בישראל את סורק ה-DS600. סורק נייד ואיכותי השוקל פחות ממחשב לוח (טאבלט) ומגיע עם חבילת תוכנות לביצועים מושלמים, במחיר של 659 שח כולל מע"מ.

הסורק מאפשר ניידות מלאה וסריקת מסמכים, כרטיסי ביקור וכל מה שחשוב בשטח ללא צורך בחיבור לחשמל. לסורק חיישן סריקה רגיש מסוג CIS  המאפשר סריקה של דף A4 ובמהירות של עד 5 דפים לדקה.

הסורק מסתנכרן עם כל סוגי המחשבים בעזרת כבל Hi-Speed USB 2.0 שבמקביל מספק לו את מקור המתח הנדרש. ה-DS600 מאפשר סריקת המסמכים ושמירתם כקבציי PDF, JPG או TIFF בלחיצת כפתור אחת. הסורק מגיע עם תוכנת עבודה המאפשרת שליטה מלאה בהגדרות הסריקה וארגון הקבצים.

דני גבירץ, מנכ"ל רשף פתרונות הדפסה, המפיצה הבלעדית של מדפסות brother בישראל, מסר כי "מדובר במכשיר סריקה מתקדם המתאים לצורכי פעילות בשטח אך גם מכוון לאלו המעוניינים לחסוך בשטח אותו תופס הסורק הישן"  והוסיף כי "אנו צופים כי כבר בעתיד הקרוב הדגם יהיה בין הדגמים המובילים בשוק הסורקים"

את דגם ה-DS600 ניתן להשיג ברשתות השיווק ואצל המשווקים המורשים בישראל.

 

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.