בצעד חריג למדי, חברת בוז (Bose) יצאה בפרויקט מימון המונים דרך אתר אינדיגוגו עבור אוזניות אלחוטיות נטולות חוטים המשלבות יכולת של ביטול רעשים. בוז היא חברה מובילה בתחום האוזניות האלחוטיות, כך שלא ברור מדוע פשוט אינה משיקה את המוצר במקום לבקש את עזרת הציבור במימונו.

החברה מתארת את המוצר כ"אוזניות שינה" אשר "מסייעות לנו להתמודד עם לילות של נדודי שינה", כאשר המטרה היא להשתמש באוזניות כתחליף לאטמי אוזניים. לפי דף הקמפיין, האוזניות משלבות בתוכן טכנולוגיית ביטול רעשים של סטארטאפ בשם Hush, אשר רכשה בוז לפני מספר חודשים.

אך מעבר לטכנולוגיית ביטול הרעשים (או "הסוואת רעשים" כפי שהיא מכונה על ידי החברה), האוזניות מיועדות לשימוש עם אפליקציה נלווית אשר משמיעה למשתמש צלילים מרגיעים במהלך הלילה לצורך הירדמות מהירה ושינה איכותית יותר. "הן קטנות, נוחות ומחליפות את הרעשים של הרחוב ההומה, השכנים החטטנים ובן/בת הזוג הנוחרים", נכתב באתר הפרויקט. באתר אף מציינת החברה כי הסיבה שבגללה בחרה בפרויקט מימון המונים הוא כדי "לקבל משוב מאנשים אמיתיים כמוכם, שחיים עם חוסר שינה. יחד נוכל לספק פיתרון לבעיה".

באמצעות האפליקציה ניתן גם לכוון שעון מעורר, אשר נשמע רק באזניו של מי שמשתמש באוזניות (ולא באוזני מי שישן לצידו, למשל). לא ברור כעת אם ניתן לנגן מוזיקה באמצעות האוזניות, אבל אפשר להניח שכן. האוזניות  מצויידות בסוללת אבץ-כסף אשר מסוגלת להחזיק מעמד שני לילות בכל מחזור הטענה, ואילו תיק הנשיאה של האוזניות מסוגל להעניק להן מחזור טעינה נוסף.

קרא עוד:  Jabra הכריזה על Elite 75T - דור משודרג לאוזניות ה-TWS המובילות שלה

מחירן של האוזניות עומד כרגע על 249 דולר, לאחר שהמחיר המוקדם של 150 דולר נחטף מהמדפים. הפרויקט כרגע הצליח להשיג סכום של כ-430 אלף דולר מתוך סכום יעד של 50 אלף, והמשלוחים הראשונים צפויים לצאת בחודש פברואר הקרוב.