סצנת הספורט האלקטרונית, כלומר תחרויות ספורטיביות נושאות פרסים – בדרך כלל – המבוססות על משחקי מחשב, עלתה השבוע מדרגה חדשה. Blizzard eStadium, אצטדיון מיוחד המוקדש אך ורק לתחרויות בין קבוצות מקצועיות בתחום ה-eSports.

כפי שניתן להבין מהשם, החברה שעומדת מאחורי בניית האצטדיון היא בליזארד (Blizzard) שנחשבת לאחת התומכות הגדולות בענף הזה שמשנה לשנה מגלגל יותר ויותר כסף, ומושך אליו יותר ויותר קהל. בין הספונסרים ניתן למצוא את Alienware, לוג'יטק (Logitech) ופיליפס (Philips).לא מדובר באולם גדול במיוחד, הוא יכול לאכלס עד 500 צופים, אבל המסר הוא הדבר העיקרי והוא גם אמור להיות המקום בו החברה תערוך את הטורנירים המשמעותיים של משחקיה.

המשחק הראשון שנערך בין כותלי האצטדיון היה משחק הדגמה בסגנון ליגה בין שתי קבוצות מטייוון, Flash Wolves ו-ahq. מנכ"ל החברה, ואחד ממייסדיה, מייקל מורהיים, נכח במשחק הראשון, ואמר שההחלטה של החברה לבנות את Blizzard eStadium בטייפיי נובע ממעמדה של טייוון בתחום.

הטורניר הרשמי הראשון ייערך בשבת הקרובה ומדובר באליפות האוקיינוס השקט ב-Overwatch.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.