BlackBerry Curve
BlackBerry Curve

BlackBerry מתכוננת לתערוכת MWC בחודש הבא, כך זה לפחות נראה כי לא פחות משלושה מכשירי החברה דלפו היום לרשת, כשבראשם הוא ה-Torch 2, ממשיכו של Toruch הראשון אשר הושק בסוף שנה שעברה. על כל הדיווחים אחראי אתר BGR אשר חשף את תמונותיהם ומפרטיהם של מכשירי העתיד כאשר בכולם תוכלו למצוא את הקישוריות NFC ומעבדים חזקים יותר.

Torch 2
RIM הרבה יותר אגרסיבית ורגישה למכשיר הדגל שלה כאשר ה-Toruch 2 יהיה מהיר עד פי 2 מקודמו עם מעבד 1.2GHz זאת ביחס ל-600MHz החלש בדור הקודם, ובנוסף תמצאו גם את מעבד הגראפי הפנימי הראשון למכשירי BlackBerry. המעבד המהיר יחד עם המעבד הגרפי יאפשרו להציג גרפיקה גבוהה יותר ומשחקי תלת מימד מלאים.

גם כאן תמצאו את מקלדת המלאה בשילוב מסך מגע 3.2 אינצ’ שגדל לרזולוציה של 640×480 (לעומת 480×360), כאשר RIM משלבת גם את טכנולוגית NFC בדומה ל-Nexus S. עוד תמצאו גם מצלמה 5 מגה פיקסל, קישוריות WiF, אחסון של 8GB וחריץ microSD.

BlackBerry Curve
RIM אוהבת את סדרת ה-Curve הפופולרית שלה כשהפעם מגיע דגם 2011 עם שיפורים נדרשים. המעבד קפץ ל-800MHz (לעומת ה-624MHz הקלאסי) שיאיץ את מערכת ההפעלה BlackBerry OS 6.1 קצת יותר מהר, וגם המסך מקבל רזולוציה גבוהה יותר, אולם עדיין נתון זה לא פורסם סופית. גם מכשיר זה מקבל את קישוריות ה-NFC וכן זיכרון 512MB RAM, מצלמה 5 מגה פיקסל, קישוריות WiFi, מקלט GPS וחריץ microSD.

קרא עוד:  מתכוננת ל-IFA: ה-G8X עשוי להיות מכשיר הדגל הבא של LG

BlackBerry Dakota
האחרון מהשלישייה שנחשפה הוא מכשיר חדש, אם כי לא משהו שלא ראינו לפני כן ומזכיר במעט את סדרת ה-Bold של החברה. הפעם מביאה RIM יכולות הקלטת וידאו ב-HD על ידי מצלמת 5 מגה פיקסל שמאחור, הוא יהיה גם חזק יותר עם זיכרון של 768MB RAM ומסך 2.8 אינצ’ 640×480. פרט למקלדת המלאה, הוא מגיע עם מערכת בגרסה 6.1 וגם כאן תמצאו את הקישוריות NFC.

עד כמה שהפרטים נשמעים מדויקים, RIM מצידה עדיין לא הכריזה עליהם רשמית, כך שנדע יותר בחודש הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.