עם מכשיר ה-Priv, נראה כי בלקברי (BlackBerry) נכנעה וזנחה לחלוטין את מערכת ההפעלה מתוצרתה, BlackBerry OS. היצרנית הקנדית שחשפה בתחילת החודש על קיומו של ה-Priv השמועתי, חשפה כעת את הדמו הרשמי, מעין Hands on שעשתה בעצמה.

הוידאו מדגים את המכשיר החדש וקשה שלא לשים לב כי מערכת האנדרואיד שולטת כעת בכל חלקי המערכת. בחברה נשארו עם גרסת האנדרואיד המקורית (ונילה), אך התמקדו בהתאמת ה-BlackBerry Hub, יישום המרכז את כל ההודעות, הפגישות והמיילים, וכן המקלדת הפיזית הנפתחת בהחלקה למעלה, אולי הדבר היחיד שנותר מימי בלקברי העליזים. בנוסף, בלקברי הטמיעה מספר יישומים להצפנה ואבטחת מידע המיועדים למשתמש העסקי וכן נוספו אפשרויות שונות והגדרות אבטחה מתקדמות.

BlackBerry Priv יכלול מסך מגע 5.2 אינץ’ Quad HD עם קימור בקצוות, שבב Snapdragon 808 משושה ליבות, מצלמה 18 מגה פיקסל וסוללה 3,410 מיליאמפר-שעה. המערכת היא כאמור אנדרואיד, בגרסה 5.1.1, אבל עם תוספות כמו ה-Hub ויישומים נוספים וגם גישה לחנות ה-Play.

הוא יושק בחודש הבא כאשר מחירו יעמוד על 579.99 פאונד בחנות Carphone Warehouse באנגליה, שזה כ-3,450 שקלים. בהחלט לא זול.

Android Everyware logo

 

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.