רק אמש דיווחנו על הטיזר של רים בנוגע לבלקברי 10 החדש, ולא חלף לו יום והנה המכשיר החדש נחשף במלוא תפארתו. היינו אומרים מעט מפתיע, במיוחד שהחברה ניסתה להסתיר את המכשיר והצליחה עד היום, אך אם נסתכל על היסטוריית ההדלפות הקודמות של החברה נראה כי לא פעם המכשירים הגיעו לרשת הרבה לפני ההכרזה הרשמית.

ה-BlackBerry 10 L-series הנראה בתמונות מתאים בדיוק לתמונה שהציגה אמש רים, והמקור הויאטנמי שסיפק אותם לא התבייש לצלם את המכשיר באופן ברור מאוד שלא משאיר מקום לספק. העיצוב? לערך כפי ששיערנו וגם תואם את הדליפה הקודמת, ואולי מעט מזכיר את האייפון בקווים הישרים והמלבניים שלו, כאשר בקדמתו מסך מגע מלא ללא כפתורים מה שמעיד שמערכת ההפעלה, כפי שראינו בעבר, היא זו שתספק את הכפתורים הווירטואליים למשתמש.

לא הרבה אנו יודעים לומר על מכשירי סדרת L של החברה, אך דובר כי נראה גם מכשיר עם מקלדת QWERT מלאה, וכן מכשיר המיועד לשוק הבינוני ולא רק לגבוה. ההכרזה הרשמית של המערכת והמכשירים תתרחש ב-31 בינואר, וכחודש עד חודשיים לאחר מכן הם יצאו אל השוק. בינתיים, רים משחררת עדכונים לערכת הפיתוח שלה כשהאחרונה אשר שוחררה אמש היא Gold BB10 SDK המביאה עוד כלים למפתחי האפליקציות.

עדכון: עכשיו הגיע גם הוידאו

-פרסומת-
מנווט בין העכבר למוצץ, מאסטר בפוטושופ ומבשל מטעמים להנאתו. צלם מיום היוולדו ("אל תקראו למצלמה בטלפון DSLR") וחושב שלא צריך להוציא יותר מ-1,500 שקל על סלולרי חדש‎.