הדור הבא של חברת RIM כבר מתקרב אלינו וצפוי לראות אור ב-30 לינואר שנה הבאה. החברה מתכננת השקה חגיגית הכוללת מגוון מכשירים חדשים שאמורים להפיח חיים בחברה הגוססת. גולת הכותרת היא מערכת ההפעלה שתרוץ על מכשירים אלה, ה-Blackberry 10 שכבר רצה על מכשירי פיתוח שהחברה חילקה למפתחים.

המערכת שוב מגיעה אלינו בוידאו על מכשיר פיתוח שכזה, ה-Dev Alpha B (בתמונה משמאל) שלא אמור להיות המכשיר הסופי, אלא רק לצורך הדגמה ופיתוח המערכת. בוידאו בן 9 הדקות ניתן לראות חלק מאפשרויות החדשות והממשק החדש שהמערכת תציע ובין החידושים ניתן לזהות לא מעט משילוב של ממשק ה-Windows Phone, האנדרואיד וה-iOS.

כך לדוגמה מסך הנעילה המציג את המידע הבסיסי שאנו זקוקים לו בעת שהמסך נדלק כמו שיחות שלא נענו, הודעות וכו’, ה-BlackBerry Flow, מסכי הבית של האפליקציות, מנהל היישומים וה-BlackBerry Hub התחליף לבר ההתראות של בלקברי המציג את כל ההתראות השונות במקום אחד.

הסרטון אמנם לא באנגלית, אך ממחיש היטב את מה שנראה במכשירי העתיד של החברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.