לכבוד בלאק פריידי גם מפיצות משחקי הווידאו תורמות את חלקן לחגיגה, וביניהן סוני (Sony) ומיקרוסופט (Microsoft) במכירות מיוחדות. כל ההצעות כוללות משחקים נבחרים במחיר מוזל כמובן, כשחלק מהמשחקים הושקו לפני שבועות בודדים. בנוסף מציעות החברות מנויים בהנחה משמעותית.

בחנות הרשמית של סוני ל-PlayStation 4 ניתן לרכוש מנוי שנתי לשירות PlayStation Plus בהנחה של 25%. משחקי הפעולה החדשים יחסית Borderlands 3 ו-Call of Duty Modern Warfare מוצעים אף הם בהנחה של כ-20% ממחירם הרגיל בחנות, ולצידם עוד עשרות משחקים בהנחה בהם כמה מהלהיטים הגדולים של סוני, כדוגמת God of War, משחקי סדרת Uncharted ו-Horizon Zero Dawn בעשרה דולרים.

גם בחנות של מיקרוסופט זכו משחקי Xbox רבים להנחה מיוחדת למנויי Xbox Live, בהם Control המשובח ב-39 דולרים, Far Cry 5 ב-15 דולרים, Red Dead Redemption 2 ב-29.99 דולרים, ומשחק הפעולה Titanfall 2 בפחות מחמישה דולרים.

בחנות המשחקים הצעירה יחסית של Epic Games מוצעים סדרת משחקי Metro במחירים של בין 20 לשלושה דולרים, משחקי Alan Wake בפחות מדולר אחד, ומשחק האסטרטגיה החדש המבוסס על סרטי 'ג'ון וויק' ב-7.49 דולרים.

גם ב-Steam אפשר למצוא רשימה ארוכה מאוד של משחקים הנחות ענק שמגיעות עד 75%, רק שכאן פשוט מכנים את זה 'מכירת הסתיו' שתימשך עד ה-3 בדצמבר. רשימה דומה ניתן למצוא גם ב-Humble Store שגם בה Red Dead Redemption זוכה ל-20% הנחה. אפשר למצוא כאן רשימות ארוכות של משחקים מוזלים, עד 67%, לפי יצרניות, וגם מכירה זו תסתיים ביום שלישי הקרוב. גם בחנות המקוונת GOG, המתמחה בעיקר במכירת משחקים ישנים, יש דף מיוחד למכירות בלאק פריידי והוא מציע כ-2,000 כותרים בהנחות של עד 90% – מקום טוב לאספנים לחפש השלמות.