מספר המכשירים שמציעים מסך בגודל 6 אינץ' ומעלה הולך וגדל בהתמדה, ולכל אורך ורוחב השוק. עכשיו זו תורה של ג'יאוני (Gionee) להצטרף לחגיגה עם Gionee M6s Plus. אבל מעבר לכך שהוא מציע מסך בגודל 6 אינץ', למכשיר הזה יש גם סוללת ענק שמספקת נפח עבודה של לא פחות מ-6,020 מילי-אמפר/שעה. אמנם זו לא החברה היחידה שמציע מכשיר עם סולל הזו, ואוקיטל (Oukitel) כבר עשו זאת די מזמן, אבל עדיין מרשים, ובמיוחד החיבור של שני אלמנטים הללו ביחד.

המסך, דרך אגס, הוא מסוג AMOLED ומציע רזולוציית FHD. המערכת הראשית היא Snapdragon 653 שמשלבת שמונה ליבות עיבוד במהירות 2.0 ג'יגה-הרץ לכל היותר עם השבב הגרפי Adreno 510. מבחינת זיכרון יש 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה לצד 64/256 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה. למכשיר מצלמה אחת בכל אחד מהצדדים. האחורית מציעה חיישן 12 מגה-פיקסל עם מבזק כפול ומפתח צמצם f/1.9. מקדימה גודלו של החיישן הוא 8 מגה-פיקסל.

למרות הסוללה הגדולה, ואולי בזכות גודלו של המסך, עוביו של המכשיר סביר לחלוטין ועומד על 8.2 מ"מ. לעומת זאת המשקל, 212 גרם, יחסית גבוה. מבחינת קישוריות יש תמיכה ב-4G כולל ב-VoLTE, בתקן 802.11ac בחיבור אלחוטי וגם בבלוטות' 4.0. המחבר הוא microUSB 2.0 ויש גם כניסת אוזניות סטנדרטית בגודל 3.5 מ"מ. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 6.0 שמעליה ממשק ה-Amigo OS של החברה.

קרא עוד:  אוקיטל חשפה רשמית את הענק K9 עם מסך 7.1 אינץ'

המחירים עומדים על 510 דולר לגרסת ה-64 ג'יגה-בייט, ו-625 דולר לגרסת ה-256 ג'יגה-בייט.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.