המשפחה.

שוק הקונסולות הניידות כבר אינו לוהט כמו בעבר, אך בארץ אחת בעולם הן עדיין ממשיכות לעשות חיל, וזה קורה כמובן ביפן. בארץ השמש העולה הצליחה ה-3DS, הקונסולה הניידת של נינטנדו (Nintendo) להגיע לציון דרך של 10-מליון יחידות שנמכרו, כמות המהווה קצת יותר משליש מכמות המכשירים שנמכרו בכל העולם.

שומרת על רלוונטיות?

המשפחה.

על-פי מגזין הגיימינג היפני פמיט'סו נמכרו ברחבי יפן כקצת יותר מ-10 מליון יחידות, ואף להכפיל את נתח השוק שלה מה שגורם לנתח השוק של הקונסולה להכפיל את עצמו בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד – בה נמכרו בארץ השמש העולה רק 4.6 מליון יחידות. המספר כולל גם את הגרסה המוגדל של הקונסולה ה-3DS XL.

אין ספק שמדובר במספר מרשים במיוחד בהשוואה לכמות המכירות של הקונסולה הניידת של סוני, הפלייסטיישן ויטה (Playstation Vita) אשר רק 1.1 מליון יחידות שלה נמכרו עד כה ביפן, אם כי חשוב לזכור כי הקונסולה של סוני הושקה תשעה חודשים לאחר ה-3DS.

מה שלבטח יצליח לשנע עוד מכירות הוא היציאה של כותר פוקימון חדש אשר זוכה לראשונה לגרסה תלת-מימדית מלאה, הכותרים יקראו פוקימון וואי ואיקס (Pokemon X/Y) ובניגוד לגרסאות קודמות אשר זכו קודם כל להשקה ביפן ולאחר מכן  בשאר העולם, הגרסה הבאה של משחק מפלצות הכיס יזכה להפצה כלל עולמית באוקטובר השנה.

סרטון ההכרזה של המשחק:

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.