בזק בינלאומי הודיעה כי פותחת את השערים לשירות בשם +Gamer. שירות זה יציע לגיימרים, לפחות לטענת החברה, חיבור מהיר במיוחד לאינטרנט המשפר באופן משמעותי את חווית המשחק ברשת.

בבזק בינלאומי מספרים על השקעה של 4 מיליון שקלים לאורך שנתיים בהקמת תשתיות וחיבור בין הכבל התת-ימי בבעלות החברה ישירות לערים מרכזיות באירופה, בהן מוצבים השרתים המשרתים את משחקי הרשת הפופולריים. "במקביל, חברה בזק בינלאומי אל ספקיות אינטרנט בחו"ל והקימה צמתים חדשים לכבל התת ימי, ביצעה אופטימיזציה של מקטעי קרקע באירופה והפעילה הנדסת רשת מתקדמת בטכנולוגיה מהירה", כך לפי ההודעה הרשמית.

לאחר שיפוץ התשתיות, ערכה החברה מחקר שכלל מאה שחקנים ואלפי בדיקות בזמנים שונים. התוצאות, כפי לפי בזק בינלאומי, מראות שיפור של עד 30% במדדי יציבות החיבור, וצמצום זמני ההשהיה עד 20 מילי-שניות. זהו, לטענת החברה, החיבור המהיר ביותר עבור גיימרים המוצע בישראל.

"מחקרים מראים כי 64% מהאוכלוסייה הצעירה בישראל (12-21) משתתפת במשחקי רשת ומשקיעים בתחום זה כ- 200 שקלים בחודש, כאשר מתוך האוכלוסייה הבוגרת יותר (21-45) מדובר בכ-58% המשקיעים כ-300 שקלים בחודש. כמו כן, שחקני הרשת אינם רק גברים והיחס בערך עומד על 1:2 לגברים. אנו רואים כי שתי הקבוצות משקיעות בראש ובראשונה באינטרנט מהיר ורק לאחר מכן בציוד מחשב ותוכנות משפרות משחק. מדובר בהחלטה אסטרטגית של בזק בינלאומי להתמקד בשוק הגיימינג המקוון ולהוביל אותו בישראל בשנים הבאות", אמר אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של בזק בינלאומי.

קרא עוד:  זהירות ממכר: גוגל השיקה פרויקט משחקים בדפדפן

עלות השירות החדש, הזמין ללקוחות בזק בינלאומי כבר עתה, היא 9.9 שקלים לחודש, מעבר לעלות חבילת האינטרנט הרגילה המתומחרת בנפרד. ניתן לרכוש גם חבילה הכוללת את שירות גיימר פלוס לצד הגנות אבטחה ופרטיות.