שחקני קונסולות בדרך כלל נוהגים להתחבר לטלוויזיה הביתית, בסלון או בחדר שלהם, כדי להריץ את המשחקים האהובים שלהם. בדרך כלל מדובר במכשירים עם מסכים גדולים שהם קודם כל טלוויזיות. מי שמעדיף במקום זאת מסך ייעודי לקונוסלת המשחק שלו, ובגודל הרבה יותר סביר, יכול למצוא תשובה במסך חדש שמציעה BENQ.

החברה הודיעה שהיא תחל במהלך החודש למכור מסך 27 אינץ' בשם RL2755HM אותו היא מייעדת במכוון לשוק מכונות המשחק, והוא מציע 2 חיבורי HDMI וכן זמן תגובה של אלפית השנייה בלבד, מאפור לאפור, מהירות שמתוכננת במיוחד להתמודד עם מהירות הפעולה שהמשחקים המודרניים שמציעים.

benqrl2755hm-2

המסך הוא מסך TN שמקריב קצת איכות לטובת מהירות העבודה שלו, והוא מציע רזולוציה של 1920×1080 פיקסלים. בנוסף הוא מצויד בשני רמקולים קדמיים קטנים והרגל שלו עשויה מגומי ובנויה באלכסון כדי שניתן יהיה להניח עליה בקלות וביציבות את הבקר. יש מאחור גם וו קטן שמיועד לתליית האזניות כשמסיימים להשתמש בהן.

המחיר הצפוי כ-300 אירו.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.