אחת מהאפליקציות הבודדות שיש לבלקברי (BlackBerry) בפלטפורמות המתחרות היא BBM, אותו שירות מפורסם לשליחת הודעות מידיות בין משתמשי בלקברי שהתרחב. כעת, החברה משחררת פיצ’ר נוסף, BBM Video המאפשר לבצע שיחות וידאו בין משתמשי האפליקציה.

התוספת החדשה שהייתה כבר זמינה באופן חלקי לתושבי ארה”ב וקנדה, מתרחבת גם לאירופה והמזרח התיכון, כך  שבעלי מכשירי אנדרואיד ו-iOS המשתמשים ב-BBM של בלקברי, יוכלו לבצע שיחות קליות בין משתמשים ובין פלטפורמות שונות, כלומר לא משנה מהו המכשיר או מערכת ההפעלה שיש למשתמש, כל עוד לשני הצדדים מותקנת האפליקציה.

השיחות יכולות להתבצע כל עוד המשתמש מחובר לתקשורת נתונים, לא משנה אם זה על המפעילה הסלולרית או קישוריות WiFi, אך כמובן נדרש כי לשני הצדדים תהיה מותקנת האפליקציה, בגרסתה האחרונה.

במחקר חיצוני שערכה החברה, 47% ממשתמשי הטלפונים החכמים בשכבת הגיל הבוגרת, נוהגים לבצע שיחות עם חברים, זאת לעומת 33% בשנה הקודמת וכי המספרים הולכים ועולים בכל שנה. כיום האפליקציה הפופולרית ביותר, וואטסאפ (Whatsapp), עדיין לא מציעה שיחות וידאו, אולם הערכות כי זה הולך להשתנות בקרוב מאוד.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.