אמנם על פניו שווה לחכות, אבל יציאת Batman: Arkham Knight נדחתה שוב, והכותר יהפוך זמין לרכישה או הורדה ב-23 ליוני, שלושה שבועת לאחר מועד היציאה המוכרז האחרון.

מדובר באחד מהכותרים השאפתניים והמצופים של השנה, שאמור להציג חידושים רבים, גם ביחס למשחקים הקודמים בסדרה. הוא יציע את הבמה לנבל חדש לגמרי בשם Arkham Knight, שזהותו כרגע עדיין אינה ידועה,  ולראשונה בסדרה יהיה ניתן לסייר ברחבי העיר גותאהם עם הבאטמוביל האגדי.

בסוף השנה הקודמת משחקים רבים שוחררו כשהם סובלים מתקלות רבות. בעקבות כך, במאי המשחק, ספטון היל, החליט שהוא רוצה להבטיח שהכותר יעמוד בצפיות הגבוהות ויזכה לרמת ליטוש גבוהה. ״אנו מפתחים ששונאים להתפשר ואנו מצטערים להגיד זה אומר שתאלצו להמתין קצת יותר עד שתוכלו להתנסות בסיום האפי של סדרת Arkham", הוא אמר. על-מנת להמתיק את הגלולה המרה, או על-מנת להפוך את הצפייה למורטת עצבים עוד יותר, שחרר אולפן הפיתוח סרטון משחקיות חדש באורך של 8 דקות.

מדובר בדחייה השלישית של תאריך היציאה, שכן תאריך היציאה המקורי עמד על ה-14 לאוקטובר 2014, אך הוא נדחה ל-2 ביוני 2015. עתה תאריך היציאה נדחה פעם נוספת בשלוש שבועות ועל-פי ההודעה בחשבון הטוויטר הרשמי של האביר האפל יגיע אל המחשב האישי וקונסולות הפלייסטיישן 4 ואקסבוקס וואן ב-23 ליוני.

סרטון משחקיות

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.