בארנס אנד נובל (Barnes & Noble), רשת חנויות הספרים והתוכן האמריקנית, משתפת שוב פעולה עם סמסונג (Samsung). השתיים השיקו היום את Galaxy Tab E Nook, טאבלט עם תצוגה בגודל 9.6 אינץ', ברזולוציה של 1280×880 פיקסלים, הכולל אפליקציות ייעודיות לצריכת תוכן אלקטרוני.

ה-E Tab כולל מצלמה אחורית עם חיישן 5 מגה-פיקסל ומצלמה קדמית של 2 מגה-פיקסל. המכשיר מבוסס על מערכת על שבב של קוואלקום (Qualcomm) במהירות 1.2 ג'יגה-הרץ וזיכרון האחסון הפנימי, המגיע בנפח של 16 ג'יגה בייט, ניתן להרחבה באמצעות כרטיס microSD בעוד 128 ג'יגה בייט לכל היותר. הסוללה תספיק ל-12 שעות פעולה לפחות, ובכדי להקל על האחיזה הממושכת של הטאבלט הוא מצויד בגב דמוי בד והוא כולל יישומים המובנים בסדרת ה-Nook המאפשרים שיתוף אפליקציות וגישה לתוכן אישי של כל משתמש ומשתמש.

סדרת ה-Nook של בארנס אנד נובל נועדה להתחרות בקוראי הספרים האלקטרונים כדוגמת Kindle של אמזון (Amazon) ואחרים. למשתמשי הטאבלט החדש תהיה גישה למליוני ספרים אלקטרוניים ומנויים דיגיטליים לעיתונים רבים, כמיטב התוכן המוצע ללקוחות החברה בארהצות הברית וברחבי העולם. מרבית התוכן המוצע בחנויות אינו זמין בשפה העברית.

זהו שיתוף פעולה נוסף בין בארנס אנד נובל ובין סמסונג. לפני קצת יותר משנה הוכרז Galaxy Tab 4 Nook שהיה לטאבלט הראשון של החברה שהוא לא מתוצרת בארס אנד נובל עצמה. "אנחנו גאים לשתף פעולה עם סמסונג ולהעניק ללקוחותינו נוחות ודרך מהנה לצרוך את הספרים, הסרטים ותוכניות הטלוויזיה המועדפים עליהם", אמר פרד ארגיר, מנהל התוכן הדיגיטלי בבארנס אנד נובל. הוא ציין כי לזמן מוגבל ניתן יהיה ליהנות ממבצעי טרייד-אין בהחזרת מכשירים מתחרים בסניפי הרשת ברחבי ארצות הברית.

קרא עוד:  סמסונג עובדת על רעיונות נוספים למכשירים גמישים

המחיר של Galaxy Tab E Nook עומד על 250 דולר.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.