בנק הפועלים משיק בימים אלה שני שירותים חדשניים, העושים שימוש בטכנולוגיה הלבישה (Wearable Technology) ומותאמים לשעונים החכמים ו- Google Glass:

• אפליקציית Poalim SmartWatch – אפליקציה ייחודית לשעונים חכמים מבוססי אנדרואיד המאפשרת ללקוחות הבנק לצפות במבט מהיר ביתרת חשבונם העדכנית ובהוצאות הצפויות עד סוף החודש, והכול על גבי מסך השעון שעל פרק כף ידם, ומבלי להקליד את פרטי הזיהוי לחשבונם.
הבנק ירחיב בעתיד את אפליקציית השעון החכם לדגמים נוספים, כגון השעון החדש של חברת אפל (Apple Watch), עליו הכריזה החברה באחרונה, לאחר שיחל שיווקו בחנויות.
• אפליקציה ל- Google Glass – משקפיים העושים שימוש בטכנולוגיית המציאות הרבודה ומופעלים באמצעות פקודות קוליות ותנועות. באמצעות האפליקציה ניתן יהיה לצפות במצב החשבון, וכן למצוא את סניפי הבנק הקרובים ולנווט אליהם.

מירב ספקטורובסקי-ששון, מנהלת אגף בנקאות ישירה בבנק הפועלים: "מטרתנו המרכזית היא לספק ללקוחותינו חוויה אחידה במגוון ערוצים המרחיבה את נקודות הממשק עם לקוחותינו, וכך אנו עושים גם בהקשר של הטכנולוגיה הלבישה. לקוחותינו רגילים לפגוש את חשבון הבנק שלהם במגוון פלטפורמות – באתר הבנק במחשב, בטלפון ובאפליקציות שבסמארטפונים. כעת הם יוכלו לעשות זאת גם בשעון החכם שעל ידם ובאביזרים לבישים אחרים כמו משקפי גוגל".

אתי בן זאב, מנהלת אגף הפיתוח בבנק הפועלים: "כפי שהבאנו את הקדמה הטכנולוגית ללקוחותינו המחזיקים בסמארטפון, אנו עושים זאת כעת גם בדבר הבא בתחום הטכנולוגיה
הלבישה – השעונים החכמים ו- Google Glass. מוצרים אלה, הנמצאים בתחילת דרכם, מגלמים בתוכם פוטנציאל רב לשימוש וחוויית משתמש מתקדמת וחדשנית".
פיתוחים חדשניים אלה מצטרפים למגוון אפליקציות מתקדמות שפיתח הבנק בשנים באחרונות, אשר מספקות מענה רחב ומגוון לצרכים הבנקאיים של לקוחותיו, ויחד עם שורת כלים מתקדמים בדיגיטל מהווים חלק מאסטרטגיית הבנק המלווה במסר "מובילים טכנולוגית בשבילך".

קרא עוד:  ירידת מחיר: צמיד Mi Band 4 של שאומי ב-30 דולרים

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.