ביקונקט טכנולוגיות החלה להפיץ בישראל את מוצרי השמע של מותג העל בתחום הסאונד, Bang & Olufsen (באנג אנד אולפסן) עם סדרת ה-B&O Play המעוצבת.

סדרת המוצרים שהושקה בארץ כוללת אוזניות ורמקולים, ובסך הכל תשעה מוצרים מסוג אוזניות In-Ear ו- On-Ear, רמקולים, מערכות סאונד, סטריאו ומוזיקה. רונן ברקוביץ מנכ"ל ביקונקט ציין כי "מדובר במותג נחשק, מתקדם מעוצב וטכנולוגי אשר היה חסר בנוף הישראלי למי שמחפש את פסגת הסאונד והעיצוב בחבילה אחת. מוצרי אודיו ברמה כה גבוהה ובעיצוב כה חדשני הן לשימוש בסביבה הביתית והן לשימוש בחוץ כמעט ולא קיים בישראל".

בתחום האוזניות מסוג In-Ear יושקו ה-H3 המעוצבות כיחידה שלמה של מתכת חזקה, משולבות עם מיקרופון ומקשי שליטה על עוצמת השמע או העברת שירים בנגני המוזיקה במכשירי אפל (899 שקל). אוזניות ה-H6 ו-H8 הן On-Ear המספקות איכות סאונד גבוהה בעיצוב סגור ויוקרתי. דגם ה-H8 מוסיף יכולת אלחוטית וכן שליטה מלאה בדופן האוזנייה (1790 ו-2199 שקל, בהתאמה).

Bang & Olufsen

הרמקולים שיושקו הם B&O Play A2 ו-Beolit 15, רמקולים אלחוטיים עם טכנולוגיית סאונד True360 המאפשרת לשמעו בדיוק את אותה איכות קול בכל מקום בחדר. לרמקולים דרייבר עוצמתי מאוד המתאים למסיבות ולחדרים גדולים, כאשר ניתן להאזין דרכם בחיבור אלחוטי ,עד 24 שעות רציפות (Beoilt 15) וגם להטעין דרכם את המכשירים הניידים בחיבור USB. המחיר 1990 ו-2690 שקל, בהתאמה.

כן תתחיל החברה למכור את רמקול הרצפה B&O Play S8, מערכת סאונד יוקרתית עם סאב-וופר עגול ומרכזי וזוג רמקולים קטנים קטנים הניתנים לתלייה ומותאמים לשימוש כמערכת קולנוע ביתי ולחיבור התקנים באמצעות Bluetooth או 3.5 מ”מ. דגם אחר של רמקול רצפה הוא ה-B&O Play A9 המיועד לחללים גדולים יותר ומשלב את כל עולמות המוזיקה. הרמקול בעל עיצוב עגול ענק מספק סאונד בעוצמה מרשימה ומסוגל להתממשק עם שלל התקנים אלחוטיים ולשמש גם ב-AirPlay למכשירי אפל או DLNA לשאר המוצרים ולהתחבר לשירותי מוזיקה ברשת כמו Spotify, Deezer ו-TuneIn. המחיר: 11,900 שקל.

קרא עוד:  בירד חוגגת שנה ראשונה בישראל ויותר מ-2 מיליון נסיעות

כל המוצרים יהיו זמינים להתנסות ולמכירה במגוון נקודות ברחבי הארץ. עוד על המוצרים ניתן למצוא באתר ביקונקט.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.